Нестерпні боси 2

Нестерпні боси 2 постер

Нестерпні боси 2

Назва: Нестерпні боси 2 / Horrible Bosses 2
Рік: 2014
Жанр: Комедія
Режисер: Шон Андерс
Актори: Джейсон Байтман, Джейсон Судейкіс, Чарлі Дей, Дженніфер Еністон, Кріс Пайн, Крістоф Вальц, Кевін Спейсі та ін.
Тривалість: 01:48:00

Короткий опис: Продовження пригод трьох веселих друзів, які вирішили позбавитися своїх босів. Позбувшись своїх керівників, хлопці почали жити спокійним розміреним життям, не підозрюючи про те, що скоро змушені будуть звернутися за допомогою до своїх колишніх керівників, щоб боротися з самим уособленням страху і жаху, з деспотами і тиранами в особі нових нестерпних босів. Запрошуємо дивитися Нестерпні боси 2 онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Ще зовсім недавно троє кращих друзів відчайдушно страждали під гнітом абсолютно нестерпних босів: Нік терпів знущання садиста, Курт мирився з заскоками справжнього психопата, а Чарлі… Чарлі піддавався сексуальним домаганням симпатичної жінки-стоматолога, але зовсім цьому не тішився, оскільки збирався вступити в шлюб з коханою дівчиною.

Об’єднавши зусилля і створивши хитрий план боротьби з босами, друзі з успіхом відбилися від них, але гіркого досвіду спілкування з начальством вистачило їм, щоб зрозуміти: вони більше ніколи не хочуть ні від кого залежати. Сказано – зроблено: замість того, щоб працювати в чужих компаніях, Нік, Чарлі і Курт вирішили відкрити свою власну і стати самими собі босами. На жаль, вже кинувши роботу і взявшись за влаштування власного бізнесу, вони усвідомили, що це завдання не таке просте, як їм здавалося. Крім того, не всі боси, з якими хлопці розквиталися, пропали з горизонту: деякі з них знаходяться поблизу і не проти повернути собі втрачене. Фільм Нестерпні боси 2 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Нестерпні боси 2 (2014) онлайн українською


загрузка...