Неймовірна доля Амелі Пулен

Неймовірна доля Амелі Пулен онлайн

Неймовірна доля Амелі Пулен

Назва: Неймовірна доля Амелі Пулен / Le Fabuleux destin d’Amelie Poulain
Рік: 2001
Жанр: Мелодрама, Комедія
Режисер: Жан-П’єрр Жене
Актори: Одрі Тоту та ін.
Тривалість: 02:02:00

Короткий опис: Мелодрама відомого режисера Жана- П’єра Жене знайомить нас із зворушливим дівчиною Амелі Пулен, яка дивитиметься на світ широко розкритими очима. Незважаючи на юний вік, героїня фільму, яку майстерно зіграла неповторна Одрі Тоту (“Коко до Шанель”, “Код да Вінчі” ), на все має свою власну думку, яке найчастіше виявляється більш правильною, ніж думка оточуючих. Ця кінострічка – про тісний взаємозв’язок всього що відбувається в житті і про те, як одна людина може повністю перевернути світосприйняття оточуючих. Запрошуємо дивитися Неймовірна доля Амелі Пулен онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Іноді люди не помічають яким прекрасним і захопливим може бути життя. Вони живуть у своїх маленьких квартирках, переживаючи свої проблеми, але іноді хтось може втрутитися і порушити звичайний уклад нудного життя, прикрасивши його новими, цікавими подіями.

Амелі – молода дівчина, що живе в Парижі і працює в кафе на Монмарта. З дитинства вона звикла бути одна, граючи з уявними друзями, поступово дівчинка вигадала собі свій власний світ мрій і фантазій. Амелі отримує справжнє задоволення від таких дрібниць як: пускання млинців по воді або занурення руки в мішок з крупою. Вона весела і прекрасна у своєму вигаданому світі. Але одного разу Амелі вирішує втрутитися в життя інших людей. Фільм Неймовірна доля Амелі Пулен онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Неймовірна доля Амелі Пулен (2001) онлайн українською


загрузка...