Не погрожуй Південному Централу, попиваючи сік у себе в кварталі

Фільм Не погрожуй Південному Централу, попиваючи сік у себе в кварталі (1996) онлайн дивитися українською

Не погрожуй Південному Централу, попиваючи сік у себе в кварталі

Назва: Не погрожуй Південному Централу, попиваючи сік у себе в кварталі / Don’t Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in the Hood
Рік: 1996
Жанр: Комедія
Режисер: Періс Барклай
Актори: Шоун Уайанс, Марлон Вайанс
Тривалість: 01:29:00

Опис: Комедійний фільм «Не погрожуй Південному Централу, попиваючи сік у себе в кварталі» свого часу била всі мислимі хіт паради. У центрі подій – юний, але неймовірно просунутий чорношкірий хлопець на ім’я Попільничка. Раніше він жив в іншому місці, але обставини змусили його переїхати до свого батька в Лос-Анджелес. Тут починають розвиватися події, які часом можуть ввести в шок.

Попільничка не просто ровесник свого батька, він ще й старший за нього на два роки! З ними живе літня бабуся, яка відривається «по повній програмі» – жінка любить висловлюватися міцним слівцем і з ранку до вечора курить травку. А ось від наступного родича одні проблеми – Лок Дог доводиться герою двоюрідним братом і постійно намагається втягнути Попільничку в найрізноманітніші неприємності. І якщо Попільничка піде зараз за кузеном, то його майбутнє буде пов’язане із в’язницею і наркотиками. Що ж вибере хлопчина? Фільм Не погрожуй Південному Централу, попиваючи сік у себе в кварталі онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

 

Фільм Не погрожуй Південному Централу, попиваючи сік у себе в кварталі (1996) онлайн українською


загрузка...