Не гальмуй

Фільм Не гальмуй (2016) онлайн дивитися українською

Не гальмуй

Назва: Не гальмуй / À fond
Рік: 2016
Жанр: Комедія
Режисер: Ніколас Бенаму
Актори: Хосе Ґарсія, Андре Дюссолье, Каролін Віньо
Тривалість: 01:31:00

Короткий опис: Взявши в оренду крутий мінівен, ексцентричне сімейство вирішує вирушити в подорож за місто. Батько, вагітна мама, двоє дітей-школярів, дивакуватий дідусь, а також колоритна попутниця навіть і не підозрювали про те, що розігнавши новомодний автомобіль, його навряд чи вийде зупинити. Їдучи зі швидкістю понад 130 км/год, сімейка відразу ж привертає до себе увагу поліції, яка не знаючи, у чому насправді проблема, влаштовує погоню.

Мимовільні заручники мінівена тепер змушені дуже швидко узгоджувати і приймати свої рішення на шаленій швидкості без права на помилку, а їхній автомобіль продовжує мчати перевантаженою магістраллю. Запрошуємо дивитися Не гальмуй онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Весела комедія розповість історію сім’ї, що опинилася у некерованій машині. Батько-водій разом із родиною хотів просто відпочити за містом. Але з автомобілем трапляється непередбачене. У машині відмовляють гальма, і починається повний форсаж на трасі.

Кращий в своїй серії автомобіль Medusa з комфортабельним салоном, і цікавими прибамбасами, як на зло перетворюється в швидкісну машину, влаштовуючи для всіх гонку не на життя, а на смерть. Том і його дружина і діти, бабуся і дідусь розуміють, що пора вже забути про сварки і по-справжньому об’єднатися, ось тоді авто теж прислухається до їхнього прохання. Простий сюжет з ідеєю на підтримку сімейних цінностей сподобається і дітям, і дорослим. Фільм Не гальмуй онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Не гальмуй (2017) онлайн дивитися українською


загрузка...