Назад у майбутнє

Назад у майбутнє онлайн

Назад у майбутнє

Назва: Назад у майбутнє / Back To The Future
Рік: 1985
Жанр: Фантастика, Комедія, Пригоди
Режисер: Роберт Земекіс
Актори: Майкл Дж. Фокс, Крістофер Ллойд, Ліа Томпсон та ін.
Тривалість: 01:56:00

Короткий опис: Пригодницька історія про те, як підліток Марті відправляється в 50-ті роки за допомогою машини геніального винахідника. Однак своєю присутністю в минулому, він порушує хід історії, чим викликає масу ситуацій, що загрожують зруйнувати майбутнє. Марті зустрічає своїх батьків, тоді ще підлітків, і мимоволі стає учасником їх відносин. У 1985 році картина кінострічка була нагороджена премією Оскар. Запрошуємо дивитися Назад у майбутнє онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Художній фільм був знятий Робертом Земекісом в далекому 1985 році. Цей фільм, напевно, один з найперших, улюблених фільмів покоління 90-х про фантастичні пригоди героїв у часі.

Звичайний американський підліток Марті МакФлай завдяки своєму незвичайному другу, професору доктору Еммета Брауну, зумів вирушити в минуле. Справа в тому, що професор сконструював машину часу і Марті вирішив випробувати пристрій. Так з 80-х він потрапляє у 50-ті , де знайомиться зі своїми майбутніми батьками і зовсім ще молодим Емметом. Але, втрутившись у події тих днів, Марті порушує порядок, що могло призвести до зовсім іншого майбутнього. За допомогою свого друга, вони відновлюють природний хід подій і придумують план повернення Марті назад у майбутнє. Фільм Назад у майбутнє онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Назад у майбутнє (1985) онлайн українською


загрузка...