Назад у майбутнє

Назад у майбутнє онлайн

Назад у майбутнє

Назва: Назад у майбутнє / Back To The Future
Рік: 1985
Жанр: Фантастика, Комедія, Пригоди
Режисер: Роберт Земекіс
Актори: Майкл Дж. Фокс, Крістофер Ллойд, Ліа Томпсон та ін.
Тривалість: 01:56:00
Мова: Українська
Завантажити: .avi (2.18 GB, torrent, Ukr)

Короткий опис: Забавна історія про те, як підліток Марті відправляється в 50-ті роки за допомогою машини геніального винахідника. Однак своєю присутністю в минулому, він порушує хід історії, чим викликає масу ситуацій, що загрожують зруйнувати майбутнє. Марті зустрічає своїх батьків, тоді ще підлітків, і мимоволі стає учасником їх відносин. У 1985 році картина кінострічка була нагороджена премією Оскар. Запрошуємо на перегляд фільму “Назад у майбутнє” онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Художній фільм був знятий Робертом Земекісом в далекому 1985 році. Цей фільм, напевно, один з найперших, улюблених фільмів покоління 90-х про фантастичні пригоди героїв у часі.

Звичайний американський підліток Марті МакФлай завдяки своєму незвичайному другу, професору доктору Еммета Брауну, зумів вирушити в минуле. Справа в тому, що професор сконструював машину часу і Марті вирішив випробувати пристрій. Так з 80-х він потрапляє у 50-ті , де знайомиться зі своїми майбутніми батьками і зовсім ще молодим Емметом. Але, втрутившись у події тих днів, Марті порушує порядок, що могло призвести до зовсім іншого майбутнього. За допомогою свого друга, вони відновлюють природний хід подій і придумують план повернення Марті назад у майбутнє. Фільм “Назад у майбутнє” онлайн українською можна дивитися та скачать торрент на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


Скачати фільм Назад у майбутнє українською: .avi (2.18 GB, torrent, Ukr)


загрузка...