Надновий заповіт

Надновий заповіт онлайн українською дивитися постер

Надновий заповіт

Назва: Новітній заповіт / Le tout nouveau testament
Рік: 2015
Жанр: Комедія
Режисер: Жако ван Дормель
Актори: Бенуа Пульворд, Катрін Деньов, Франсуа Даміенс та ін.
Тривалість: 01:55:00

Короткий опис: Неполіткоректна дотепна комедія французького режисера Жако Вана Дормеля «Надновітній заповіт» – це не фільм про релігію, а добродушна сатира на тему сучасного життя, що перевертає уявлення про устрій світу. Раптом Творець не безгрішний? Раптом у Бога є дружина і він живе в Брюсселі? Можливо, Ісус був не єдиною дитиною в сім’ї? Як бути, якщо Творець постійно посилає людям біди і знаходить в цьому задоволення? Запрошуємо дивитися Новітній заповіт онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Суперечлива історія не має нічого спільного з законами православ’я і християнства. Постановник показує світ очима дитини, незадоволеної батьком-тираном. У казковому трактуванні Бог постає любителем алкоголю та крекерів. Він дурнуватий, безперервно п’є пиво, жахливо поводиться з дружиною і донькою, але ще гірше ставиться до своїх земних дітей, посилаючи їм тонни проблем і дрібних капостей: сусідня черга в супермаркеті завжди рухається швидше, бутерброди падають маслом вниз, а варто тільки людині залізти в ванну, як починає лунати телефон.

У старому комп’ютері Бога міститься конфіденційна інформація про кожного жителя планети. Одного разу його 10-річна дочка Ея зламує систему. За порадою брата, бородатого гіпі JC, дівчинка повідомляє людям дату і час їхньої смерті, дозволяючи тим самим вести зворотний відлік. Смс-повідомлення дивного змісту змушують деяких людей переосмислити життя, а інших штовхають на божевільні вчинки. Суспільство охоплює хаос. Люди перестають бути маріонетками в руках Всевишнього і більше не піддаються маніпуляціям.

Покинувши будинок, Ея прямує у велике місто, де сподівається знайти шість апостолів для написання Нового Завіту. У команду дівчинки потрапляє заможна дама, закохана в горилу із зоопарку, сексуальний маніяк і маленький хлопчик, який мріє змінити стать. Бог поспішає слідом за дочкою, але на Землі він всього лише самотній бомж, який ніколи не миється і не має документів. Поліція відправляє нелегала в Узбекистан. Його чекає важка робота на заводі по зборці пральних машин. Творець, розлючений на всіх мешканців Землі, вперше виявляє, що його світ неідеальний і людство потребує допомоги. Фільм Новітній заповіт онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Новітній заповіт (2015) онлайн дивитися


загрузка...