Мисливці за привидами

Мисливці за привидами онлайн українською дивитися

Мисливці за привидами

Назва: Мисливці за привидами / Ghost Busters
Рік: 1984
Жанр: Фантастика, Комедія
Режисер: Іван Райтмен
Актори: Білл Мюррей, Ден Ейкройд, Сіґурні Вівер, Гарольд Реміс та ін.
Тривалість: 01:45:00

Короткий опис: Серед вчених Колумбійського університету Рей Стантз, Ігон Спінґлер і Пітер Венкмана здорово виділялися. Вони займалися вивченням паранормальних явищ. Після того, як вчених вигнали з університету, визнавши їхні дослідження невартісними, трійця друзів вирішила започаткувати власну справу.

Вони знайшли стару будівлю пожежної служби, підшукали собі секретарку, створили спеціальну зброю і зняли рекламу, у якій закликали людей, які страждали від присутності надто товариських духів, звертатися до них – «Мисливців за привидами». Виявилося, що Нью-Йорк практично затоплений примарами, і команда мисливців дуже швидко прославилися. Одного разу за допомогою до них звернулася Дана Берет – молода жінка, у чиєму холодильнику виявився портал в інший світ, і дуже скоро команда зрозуміла, що наближається кінець світу. Запрошуємо дивитися Мисливці за привидами онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Фантастична комедія, що розповідає про команду парапсихологів, які борються з прибульцями з потойбічного світу.

Головним захопленням Пітера Венкмана, Рея Стентза та Ігона Спенґлера завжди були привиди. Про паранормальні явища вони, як їм здавалося, знали практично все, оскільки вели постійні дослідження в цій галузі. Але керівництву Колумбійського університету, де вони працювали, ці дослідження не здавалися гідними уваги, і одного прекрасного дня хлопці були звільнені.

Залишившись без роботи і вирішивши застосувати отримані знання на практиці, герої відкривають власну фірму, що спеціалізується на вилові нечистої сили. Ось тільки клієнти поки не поспішають з’являтися на порозі їхнього закладу. Втім, все ще може змінитися – як з’ясовується, місто Нью-Йорк вельми популярне у привидів, і незабаром колишнім вченим випаде безліч шансів проявити себе в непростій справі протистояння надприродним силам, які прагнуть захопити місто. Фільм Мисливці за привидами онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Мисливці за привидами (1984) онлайн українською


загрузка...