Мисливці на привидів

Мисливці на привидів онлайн

Мисливці на привидів

Назва: Мисливці на привидів / Ghostbusters
Рік: 2016
Жанр: Фантастика, Комедія
Режисер: Пол Фіґ
Актори: Кріс Гемсворт, Крістен Віг, Мелісса МакКарті, Сіґурні Вівер, Кейт МакКіннон, Білл Мюррей та ін.
Тривалість: 01:57:00

Короткий опис: Перша кінострічка про команду мисливців за привидами вийшла в 1984. Проект став культовим для цілого покоління, і сиквел фантастичної франшизи виявився не менш успішним. Через 30 років, коли вже ніхто не чекав відновлення серії, Пол Фіґ повідомив про повернення улюблених героїв на кіноекрани.

З поваги до оригіналу режисер відмовився знімати банальне продовження. Він вирішив почати все з нуля і уявити тотальний перезапуск, зберігши зв’язок між новим фільмом і попередніми частинами. Головний козир сучасного продовження – команда, що складається виключно з представниць слабкої статі. Запрошуємо дивитися кіно Мисливці на привидів онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Ремейк бере початок в старому відділі, співробітники якого як і раніше полюють на привидів і намагаються врятувати жителів мегаполісу від паранормальних істот. За три десятиліття загін встиг зустрітися з безліччю підступних монстрів і побувати в гостях у всіх жителів Нью-Йорка. Бувають дні, коли телефон знаменитих рятувальників не замовкає, але немолодим професорам вже не так легко справлятися з підступними привидами. Вони не в змозі виконувати небезпечні для життя завдання і мріють відправитися на заслужений відпочинок. Вихід із ситуації існує лише один – мисливцям необхідно підібрати собі заміну. Вони оголошують набір кадрів і проводять кастинг. Якими критеріями керувалися досвідчені виконавці, залишається здогадуватися, адже команда енергійних стажистів складається тільки з жінок.

Найскладнішим виявляється процес виховання і навчання молодого покоління: імпульсивні дівчата намагаються у всьому випередити ветеранів і доводять викладачів до безумства. Їхнє ставлення до роботи змінюється після того, як група вчених проводить дослідження у галузі фізики елементарних частинок і ставить під удар існування планети. Амбітним особам доведеться підчищати за молодими експериментаторами і зберегти мир в колишньому вимірі. Фільм Мисливці на привидів (2016) онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Мисливці на привидів (2016) онлайн українською


загрузка...