Мисливці за привидами 2

Мисливці за привидами 2 онлайн українською

Мисливці за привидами 2

Назва: Мисливці за привидами 2 / Ghostbusters II
Рік: 1989
Жанр: Фантастика, Комедія
Режисер: Іван Райтмен
Актори: Білл Мюррей, Ден Ейкройд, Сіґурні Вівер, Гарольд Реміс та ін.
Тривалість: 01:48:00

Короткий опис: Колишні рятівники Нью-Йорка від привидів і демонів виявляються більше не потрібні, привидів у місті немає, і хлопці змушені знайти для себе інші заняття. Пітер веде шоу на місцевому телебаченні, Рей відкрив магазин окультної книги і разом із Вінстоном виступає на дитячих святах, представляючи мисливців за привидами, а Ігон працює в лабораторії дослідження поведінки людей. Про команду мисливців забули, але сили зла не дрімають і готуються нанести новий удар.

Дана Барретт, колишня подруга Пітера, розлучилася зі своїм чоловіком і одна виховує восьмимісячну дитину – сина Оскара. Пробуджений після багатовікового сну дух стародавнього темного володаря Віго вибирає Оскара для свого перевтілення. Крім цього, над Нью-Йорком починається скупчення невідомої демонічною маси, що живиться людськими емоціями, а під містом тече річка слизу, заряджена демонами. Головні герої знову беруться за свою незвичайну зброю – доля Нью-Йорка і всіх його жителів знову залежить від них. Запрошуємо дивитися Мисливці за привидами 2 онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Через п’ять років після того, як команда відважних мисливців врятувала Нью-Йорк і весь світ від катастрофи, багато що змінилося. Самі мисливці виявилися нікому не потрібні, і над ними навіть вчинили судовий процес, а їхній бізнес потихеньку заглох. Дана Берет кинула Пітера Венкмана, народила сина і змінила роботу – тепер вона працює у музеї.

Здавалося ніщо не передбачає біди, доки під містом не знайшли цілу підземну річку з дивною рідиною, яка будить в людях ненависть і лють. Примари знову активізувалися, і з кожним днем ​​люди все частіше помічають їхню присутність. Портрет карпатського владики Віґо, над яким працює команда Дани Берет, явно володіє власною волею і планує переродитися у сині Дани. Команді мисливців залишається тільки одне: надіти свої рюкзаки з плазмовими рушницями і прийняти битву зі злими силами. Фільм Мисливці за привидами 2 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Мисливці за привидами 2 (1989) онлайн українською


загрузка...