Моя дівчина – монстр

Моя дівчина - монстр онлайн українською дивитися

Моя дівчина – монстр

Назва: Моя дівчина – монстр / Colossal
Рік: 2016
Жанр: Комедія, Фантастика
Режисер: Начо Віґалондо
Актори: Енн Гетевей, Джейсон Судейкіс
Тривалість: 01:48:00

Короткий опис: Мало хто з хлопців сміливо може зізнатися: «Моя дівчина – монстр». А Оскар може, до того ж далеко не фігурально … Втім, спочатку візит до нього колишньої подружки Глорії, яка несподівано стала безробітною, і атака на Сеул дивного, але нереально величезного монстра, здається абсолютно різними подіями.

Поки весь світ гадає звідки взявся монстр і, що найголовніше, куди така громадина могла зникнути, Глорія, яка переглядає відео-записи даного інциденту по телевізору, раптом починає розуміти, що вона причетна до цих подій. Але кому можна сказати про настільки жахливий здогад, окрім Оскара, і що Глорії робити далі – навряд чи на подібні питання знайдуться прості відповіді. Запрошуємо дивитися Моя дівчина – монстр онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Життя Глорії перетворилася у нескінченну низку невдач. Бос, не пробачивши фатальної помилки, звільнив дівчину з роботи. Бойфренд Тім раптом заявив, що втомився від нестерпного характеру коханої, і виставив бідолаху за двері. Цілий рік дівчина перебувала в депресії. Витративши останні гроші, вона вирішила повернутися на малу батьківщину, де її з розкритими обіймами зустрів друг дитинства Оскар.

Хлопець дав притулок красуні і взяв працювати офіціанткою в власний бар. Щовечора Глорія заливала горе безкоштовним алкоголем і скаржилася товаришу на гірку долю. Одного разу в теленовинах показали шокуючий сюжет. У центрі Сеула з’явилося величезне чудовисько. Спостерігаючи по телевізору за дивними витівками монстра, героїня відчули, як серце стискається від наростаючої тривоги. Поведінка корейського чудовиська здалися Глорії доволі знайомою. Гігантська ящірка немов копіювала всі її жести. Фільм Моя дівчина – монстр онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Моя дівчина – монстр (2016) онлайн дивитись українською


загрузка...