Морська пригода

Фільм Морська пригода онлайн

Морська пригода

Назва: Морська пригода / Boat Trip
Рік: 2002
Жанр: Комедія
Режисер: Морт Натан
Актори: К’юба Гудінг мол., Гораціо Санс
Тривалість: 01:37:00

Короткий опис: Фільм «Морська пригода» – американська кінокомедія режисера Морта Нейтена, який зняв продовження нашумілої комедії «Король вечірок 2».

Важко переживаючи розставання зі своєю коханою Флоренцією, Джеррі разом з кращим другом Ніком вирушає у морський круїз. Однак хлопці і не здогадуються про те, що працівник турагентства, згадавши старі образи, записує друзів у подорож для осіб нетрадиційної орієнтації. Так, Джеррі і Нік потрапляють у спільноту «голубих». Однак незабаром плачевну ситуацію виправляє випадок, після якого суто «чоловічий» колектив розбавляється карколомними красунями зі Шведської Бікіні команди. Запрошуємо дивитися Морська пригода онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Стрічка якнайкраще підійде для підняття настрою. Комедія не спонукає до глибоких роздумів, сенс один: кохання – це не тільки секс.Джеррі кинула дівчина. Кращий друг Нік пропонує йому розвіятися: вирушити в морську подорож на кораблі. Пізніше вони дізнаються, що круїз призначений для осіб нетрадиційної орієнтації. Серед відпочиваючих примхливий багач не залишає Ніка в спокої. Уся комічність ситуації в тому, що двоє друзів змушені імітувати пару, щоб відгородити себе від докучання інших пасажирів.

На лайнері є тільки одна жінка і Джеррі в неї закохується. А Ніку доля підносить сюрприз у вигляді збитого ним же вертольота з купою спекотних красунь, учасниць змагань на краще бікіні. Фільм Морська пригода онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Морська пригода (2002) онлайн українською


загрузка...