Монті Пайтон і Священний Грааль

Монті Пайтон і Священний Грааль онлайн дивитися українською

Монті Пайтон і Священний Грааль

Назва: Монті Пайтон і Священний Грааль / Monty Python and the Holy Grail
Рік: 1975
Жанр: Комедія
Режисер: Террі Гілліам, Террі Джонс
Актори: Грем Чемпен, Джон Кліз та ін.
Тривалість: 01:32:00

Короткий опис: Комедія від англійської комік-трупи Монті Пайтон, творців знаменитих комедій «Аероплан!», «Голий пістолет» і «Гарячі голови». Безстрашний Король Артур збирає найвідважніших лицарів у славний Камелот. І ось несподівано небесний привид в особі самого Бога, доручає Артуру відправитися на пошуки священного Грааля. З цього моменту і починаються небезпечні і дивовижні пригоди лицарів круглого столу. Запрошуємо на перегляд фільму Монті Пайтон і Священний Грааль онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Дія комедійного фільму розгортається в середньовічній Англії і розповідають, а точніше висміюють стару легенду про доблесного короля Артура і відважних лицарів Круглого столу. Жив-був, не тужив король Артур і допомагав він народові Англії. І ось одного разу отримує Артур благословення Боже і вирішує вирушити на пошуки священного Грааля. Зібравши всіх своїх найкращих лицарів, він відправляється в далекий шлях.

Попереду на короля Артура і лицарів Круглого столу чекає багато небезпечних і веселих пригод. Вони зустрінуться з комуною селян-анархістів, з огидним мізантропом Чорним лицарем і з моторошним кроликом, а також здійснити штурм замку, в якому засіли французи зі Священним Граалем. Фільм Монті Пайтон і Священний Грааль онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Монті Пайтон і Священний Грааль (1975) онлайн українською


загрузка...