Міс переполох

Міс переполох постер

Міс переполох

Назва: Міс переполох / She’s Funny That Way
Рік: 2014
Жанр: Комедія
Режисер: Пітер Богданович
Актори: Овен Вілсон, Дженніфер Еністон
Тривалість: 01:34:00

Короткий опис: Фільм «Міс Переполох» режисера Пітера Богдановича, вже відомого глядачам за драматичним картинам «Паперовий місяць» і «Маска», розповідає непросту історію одного кар’єрного злету, якого б не було без безлічі падінь. Ця комедійна драма ще до виходу в прокат привернула увагу аудиторії не тільки значним списком по-справжньому зіркових імен, але й самим фактом участі у зйомках Квентіна Тарантіно, який виступив тут у ролі камео. Запрошуємо дивитися Міс переполох онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Доля не балувала юну Іззі. Володіючи неабияким артистичним талантом, вона віддає всю себе не на театральних підмостках, а на панелі, обслуговуючи випадкових клієнтів. Але в один прекрасний день у неї з’являється шанс все змінити. Популярний продюсер звертає на дівчину увагу, тепер Іззі належить зробити непростий вибір між звичним способом життя і вогнями бродвейських афіш.

Чи зуміє дівчина, яка відверто загубилася в житті, прийняти вірне рішення? І як прийме її блискучий світ Бродвею, де все виставлено на продаж, фальшиві коштовності прийнято видавати за діаманти, а артисти роками намагаються пробитися з кордебалету в основний склад трупи? Іззі боїться змін, але, здається, у неї просто немає вибору. Дівчина приймає пропозицію Арнольда (Овен Вілсон). Тепер на неї чекає блискуча кар’єра… чи оглушливий провал. Хто знає, чим обернеться для настирливою старлетки спроба завоювати Бродвей?

Сам Арнольд, для якого відносини з Іззі були лише епізодом бурхливого світського життя, немало здивований наполегливістю юної жриці кохання і, зустрівши її на кастингу, вирішується залишити все, як є. Але дівчина явно не збирається зупинятися на досягнутому. Майбутня зірка Бродвею відправляється на прийом до психолога, щоб прискорити адаптацію до нових життєвих обставин. Це ще більше заплутує і без того дивну історію. Адже психолог Джейн, роль якої грає Дженніфер Еністон, одночасно є подругою дружини головного героя фільму. Коли обидві жінки знайомляться з простодушною і щирою Іззі, приховувати свої пригоди ловеласу Арнольду стає ще складніше. Але, здається, цей спритник знайде вихід з будь-якої ситуації – зрозуміло, якщо в справу не втрутиться любов. Фільм Міс переполох онлайн українською дивитися в нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Міс переполох (2014) онлайн українською


загрузка...