Мільйон способів втратити голову

Фільм Мільйон способів втратити голову (2014) онлайн дивитися українською

Мільйон способів втратити голову

Назва: Мільйон способів втратити голову / A Million Ways to Die in the West
Рік: 2014
Жанр: Комедія, Вестерн
Режисер: Сет МакФарлейн
Актори: Сет МакФарлейн, Шарліз Терон, Лайам Нісон, Аманда Сайфред
Тривалість: 01:56:00

Короткий опис: Комедійний вестерн, головний герой якого, боязкий, не впевнений у собі фермер, злякався при перестрілці і тим самим впустив себе в очах коханої жінки. Коли зневірена кохана залишає його, герой фільму вирушає за допомогою до відомого бандита – просить дати уроки у володінні зброєю, щоб стати крутим хлопцем і повернути кохану. Все б нічого, але в процесі навчання у ковбоя прокидаються почуття до дружини гангстера. Запрошуємо дивитися Мільйон способів втратити голову онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Пощастило ж головному героєві народитися в цьому Богом забутому місці. За його словами, все що оточує Вас в цьому місті, хоче Вашої смерті, починаючи від лікарів і закінчуючи злими, п’яними людьми. Однак, вибирати не доводиться і кожен день прожитий тут вже велике щастя. А тут ще в їнєх маленьке, галасливе містечко приїжджає чарівна красуня, яка відразу ж підкорює серце нашого хлопця.

Ось тільки головному лиходієві ця новина абсолютно не подобається і він викликає нашого хлопця на дуель. Все б нічого, от тільки якби наш друг вмів стріляти з револьвера. Ну нічого, підготуватися до дуелі йому допоможуть його вірні друзі, яких з кожним днем стає все менше і менше. Адже Дикий Захід дуже небезпечне місце. Фільм Мільйон способів втратити голову онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Мільйон способів втратити голову (2014) онлайн українською


загрузка...