Махач вчителів

Махач вчителів онлайн дивитися українською

Махач вчителів

Назва: Махач вчителів / Fist Fight
Рік: 2017
Жанр: Комедія
Режисер: Річі Кін
Актори: Айс Кьюб, Чарлі Дей
Тривалість: 01:31:00

Короткий опис: Енді Кемпбелл – шкільний учитель англійської. Він дуже хоче впоратися з навалою проблемами – неадекватними діями адміністрації та скороченням бюджету, що загрожує йому втратою робочого місця.

Усе стає ще гірше, коли в результаті своїх дій герой комедійного фільму опиняється на шляху у свого колеги Рона Стрікленда. Той вирішує з’ясувати стосунки і кидає виклик Енді в дещо старомодному стилі – вимагає битися з ним після уроків. Новина облітає всю школу зі швидкістю світла. Запрошуємо дивитися Махач вчителів онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Інтелігентний і лагідний шкільний учитель Енді Кемпбелл ніяк не може знайти спільну мову зі своїм брутальним і вибуховим колегою Роном Стрікленд. Єдиний вихід – домогтися звільнення суперника, що Енді з успіхом провертає, влаштувавши черговий конфлікт. Але він не підозрює, чим це може для нього обернутися. Оскаженілий таким поворотом подій Рон викликає кривдника після занять на справжні розборки з мордобоєм. Уся школа сповіщена, усі завмерли в передчутті. Видовище обіцяє бути незабутнім і запам’ятатися надовго.

Стрічка є ремейком класичної комедії 80-х років і пропонує по-новому подивитися на шкільні протистояння. Атмосферна комедія, яка ставить з ніг на голову взаємовідносини між вчителями, особливо смішно виглядає у наш час, коли грань між учителем і учнем практично стерта. Фільм Махач вчителів онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Махач вчителів (2017) онлайн дивитися українською


загрузка...