Любіть Куперів

Любіть Куперів онлайн українською дивитися постер

Любіть Куперів

Назва: Любіть Куперів / Love the Coopers
Рік: 2015
Жанр: Комедія
Режисер: Джессі Нельсон
Актори: Олівія Вайлд, Аманда Сайфред, Маріса Томей та ін.
Тривалість: 01:42:00

Короткий опис: Кінострічка «Любіть Куперів» – це різдвяна комедія, яка може похвалитися по-справжньому яскравим акторським складом: за святковим столом зберуться Дайан Кітон, Джон Гудман, Олівіа Вайльд, Аманда Сайфред та інші.

Господарі свята – Сем і Шарлотта Купери, щаслива подружня пара, яка живе разом вже довгих 40 років. Напередодні Різдва, вони традиційно чекають в гості всіх членів свого великого, химерного сімейства. В один день в будинку збираються діти й онуки, брати і сестри, а також представники старшого покоління – батько Шарлотти і напівбожевільна тітонька Сема. Цілком очікувано, що замість тихої сімейної вечері, на героїв чекає вечір, повний сюрпризів, непроханих гостей, несподіваних відкриттів і доленосних зустрічей. Адже саме цей чарівний вечір всі вважають останнім у році, шансом, який може змінити своє життя на краще. І кожен з Куперів має намір скористатися своїм шансом на повну силу. Запрошуємо дивитися Любіть Куперів онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
У фільмі ми побачимо один день з життя кожного члена великої родини – з моменту, коли вони покинули свою постіль, до 5:00 вечора, коли вони всі зберуться за святковою вечерею. Найстаріший член сімейства – прадід, починає свій день з незмінного обіду в місцевому кафе, де зав’язує знайомство з молоденькою офіціанткою. Дорослі діти готуються зустріти свято без своїх других половинок. Хенк, який нещодавно пережив розлучення, приїжджає в рідну домівку в самоті, а Елеонора з’являється в компанії солдата американської армії, з яким кілька годин тому познайомилася в аеропорту. Тітонька Фішші продовжує чудити, а додатковий гармидер в сімейний вечір внесуть маленькі онуки, які так само, як і дорослі, сповнені турбот у цей різдвяний вечір. Фільм Любіть Куперів онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Любіть Куперів (2015) онлайн дивитись


загрузка...