Леді Бос

Леді Бос онлайн українською дивитися постер

Леді Бос

Назва: Леді Бос / The Boss
Рік: 2016
Жанр: Комедія
Режисер: Бен Фелкоун
Актори: Мелісса МакКарті, Крістен Белл та ін.
Тривалість: 01:39:00

Короткий опис: Мішель Дарнелл – вельми ексцентрична і неймовірно багата дама. Вона орудує мільйонами і ніколи не полізе за словом в кишеню – у бізнес-леді завжди на все є відповідь, нехай навіть це і ображає її співрозмовників. І цей факт Мішель ніколи не хвилює, вона впевнена в собі і в своєму успішному бізнесі на всі сто відсотків. Як раптом, доля робить крутий поворот, і перетворює головну героїню в ув’язнену. Запрошуємо дивитися Леді Бос онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Мішель Дарнелл – не тільки неймовірно безжалісний, жорсткий, непоступливий бос, але також ще і шахрайка, яка займається тіньовими оборудками. Коли правда виходить назовні, Дарнелл, як і її рахунки, заарештовують, жінку відправляють до в’язниці і оголошують банкрутом.

Після шести місяців, отримавши довгоочікувану свободу, Мішель ризикує залишитися буквально на вулиці, і тут на допомогу приходить її вірна помічниця Клер, тиха, боязка мати-одиначка, яка працювала в її компанії в кращі часи. Незважаючи на те, що бос далеко не завжди була з нею люб’язна, Клер пропонує їй розділити з нею житло, поселивши у себе у вітальні на дивані.

Тим часом, Мішель не з тих жінок, які будуть просто плисти за течією. Енергійна дама, яка звикла брати долю у свої руки, досить швидко адаптується в новій для себе життєвій ситуації і вирішує зайнятися новим, цього разу чесним бізнесом. Правда, далеко не всі готові прийняти нову Мішель, тим більше, що і сама вона за давньою звичкою особливо не церемониться з оточуючими. Але удача любить сміливих, а життя повертається обличчям до тих, хто не пасує перед ударами долі і сміливо йде вперед. Фільм Леді Бос онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Леді Бос (2016) онлайн українською


загрузка...