Ласкаво просимо до Зомбіленду

Фільм Ласкаво просимо до Зомбіленду (2009) онлайн дивитися українською

Ласкаво просимо до Зомбіленду

Назва: Вітаємо у Зомбіленді / Ласкаво просимо до Зомбіленду / Zombieland
Рік: 2009
Жанр: Комедія
Режисер: Рубен Флайшер
Актори: Джессі Айзенберґ, Вуді Гаррельсон, Емма Стоун, Ембер Герд, Білл Мюррей
Тривалість: 01:28:00

Короткий опис: Комедійний фільм жахів «Вітаємо у Зомбіленді», події якого відбуваються на території, підвладній ожилим трупам. Врятуватися вдалося небагатьом, а ті, хто залишилися, повинні об’єднатися, щоб вижити.

Зомбіленд – містечко не для людей зі слабкими нервами. Страх смерті штовхає на відчайдушні вчинки. Однак “суперменові” Таллахассі, який вбиває зомбі однією лівою, і ще трьом, які дивом уникнули зараження, треба буде розв’язати питання: чи варто повністю довіряти один одному чи простіше здатися на “милість” ворогу. Запрошуємо дивитися Ласкаво просимо до Зомбіленду онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Комедійний фільм жахів Рубена Флейшера «Вітаємо у Зомбіленді», не шкодуючи чорного гумору, описує постапокаліптичне сьогодення, у якому невідомо звідки взявся вірус і перетворив мирних людей у ненаситних зомбі. Випадково вцілілі жителі ризикують бути з’їдені ненажерливими мерцями.

Юнак-ботанік Коламбус вперше зіткнувся із зомбі-мутантами, коли до його квартири заглянула сусідка. Перетворення сталося негайно, і хлопчина, ледь встигши утекти, поспішив залишити небезпечне місто. У надії пережити катастрофу у батьків, герой прямує до Огайо, зустрічаючи на шосе відчайдушного мандрівника на ім’я Таллахассі.

У нового знайомого Коламбуса виявилося забавне хобі – придумувати різні способи для знищення зомбі. Подорож в компанії винищувача зголоднілих мерців стало більш приємною, коли до приятелів приєдналися милі сестрички – хитрі, але чарівні Вічіта і Літл-Рок, що прямують в околиці Лос-Анджелеса, куди, начебто, не дісталися зомбі. Фільм Ласкаво просимо до Зомбіленду онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Ласкаво просимо до Зомбіленду (2009) онлайн дивитися


загрузка...