Кутіс

Кутіс онлайн українською дивитися постер

Кутіс

Назва: Кутіс / Cooties
Рік: 2014
Жанр: Комедія, Жахи
Режисер: Джонатан Мілотт, Кері Мерніон
Актори: Елайджа Вуд, Рейн Вілсон, Елісон Пілл, Джек МакБрайєр та ін.
Тривалість: 01:28:00
Мова: Українська

Короткий опис: Хоррор-комедія «Кутіс» розповідає про те, як одного разу в шкільну їдальню завезли несвіжі продукти. Скуштувавши їх, діти перетворюються в страшних зомбі. Причому вірус поширюється вкрай швидко. Будь-який укус або подряпина стають причиною перетворення школяра в страшного монстра. Тільки вчителі і невелика група дітей лишаються не зараженими. Тепер у них завдання не тільки вижити в цьому оточенні зомбі, але і не дати поширитися епідемії за межі школи. Запрошуємо дивитися фільм Кутіс онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Молодий учитель Клінт Хадсон не знає, що учні престижного освітнього закладу славляться поганим характером. Безрадісні будні вчителя скрашують рідкісні зустрічі з Люсі МакКормік, викладачкою 4-го класу і його давньою коханою. Клінт нерівно дихає до колеги і сподівається скористатися вдалим моментом. Але й тут героя підстерігають неприємності, адже він не єдиний, кому запала в душу струнка красуня.

На тлі любовних пристрастей розгортається справжній зомбі-апокаліпсис: неуважні працівники їдальні випускають з уваги продукт сумнівної якості і подають дітям на ланч наґетси з незнаною до цього інфекцією. Скуштувавши страву, маленька дівчинка Шеллі стає переносником небезпечного вірусу. Захворювання швидко шириться серед учнів школи. Спочатку зміни торкнуться зовнішності заражених, а потім вірус перетворить нестерпних вихованців на зомбі.

Це буде найгірший понеділок в житті Клінта. Агресивні школярі заженуть в кут своїх наставників, що зберегли людську подобу. Вейд Джонсон, колишній спортсмен і викладач фізкультури, вважатиме себе супергероєм. Він очолить групу з порятунку і влаштує нещадну розправу над ненависними монстрами. Майбутнє планети буде залежати від людей, далеких від загального уявлення героїв. Фільм Кутіс онлайн українською можна дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...

ПоганоМожна й кращеНепоганоДостойноРекомендую (3: 2.67)
Loading...