Кутіс

Кутіс онлайн українською дивитися постер

Кутіс

Назва: Кутіс / Cooties
Рік: 2014
Жанр: Комедія, Жахи
Режисер: Джонатан Мілотт, Кері Мерніон
Актори: Елайджа Вуд, Рейн Вілсон, Елісон Пілл, Джек МакБрайєр
Тривалість: 01:28:00

Короткий опис: Хоррор-комедія «Кутіс» розповідає про те, як одного разу в шкільну їдальню завезли несвіжі продукти. Скуштувавши їх, діти перетворюються в страшних зомбі. Причому вірус поширюється вкрай швидко. Будь-який укус або подряпина стають причиною перетворення школяра в страшного монстра. Тільки вчителі і невелика група дітей лишаються не зараженими. Тепер у них завдання не тільки вижити в цьому оточенні зомбі, але і не дати поширитися епідемії за межі школи. Запрошуємо дивитися фільм Кутіс онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Молодий учитель Клінт Хадсон не знає, що учні престижного освітнього закладу славляться поганим характером. Безрадісні будні вчителя скрашують рідкісні зустрічі з Люсі МакКормік, викладачкою 4-го класу і його давньою коханою. Клінт нерівно дихає до колеги і сподівається скористатися вдалим моментом. Але й тут героя підстерігають неприємності, адже він не єдиний, кому запала в душу струнка красуня.

На тлі любовних пристрастей розгортається справжній зомбі-апокаліпсис: неуважні працівники їдальні випускають з уваги продукт сумнівної якості і подають дітям на ланч наґетси з незнаною до цього інфекцією. Скуштувавши страву, маленька дівчинка Шеллі стає переносником небезпечного вірусу. Захворювання швидко шириться серед учнів школи. Спочатку зміни торкнуться зовнішності заражених, а потім вірус перетворить нестерпних вихованців на зомбі.

Це буде найгірший понеділок в житті Клінта. Агресивні школярі заженуть в кут своїх наставників, що зберегли людську подобу. Вейд Джонсон, колишній спортсмен і викладач фізкультури, вважатиме себе супергероєм. Він очолить групу з порятунку і влаштує нещадну розправу над ненависними монстрами. Майбутнє планети буде залежати від людей, далеких від загального уявлення героїв. Фільм Кутіс онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Кутіс (2014) онлайн українською


загрузка...