Круті чуваки

Круті чуваки онлайн українською дивитися

Круті чуваки

Назва: Круті чуваки / The Nice Guys
Рік: 2016
Жанр: Трилер, Комедія
Режисер: Шейн Блек
Актори: Райян Ґослінґ, Рассел Кроу та ін.
Тривалість: 01:56:00

Короткий опис: Уся це лос-анджелеська історія про крутих чуваків почалася з самогубства згаслої зірки фільмів для дорослих. Детектив приватного розшуку береться за розслідування інциденту, що стався, але його захопливе розслідування закінчується зовсім далеко від розпочатого шляху. Сам того не відаючи, детектив підбирається до розкриття найбільшої змови, яка підніме брудну хвилю не тільки в Голлівуді, але і у всій Америці. Запрошуємо дивитися Круті чуваки онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис: Головні герої – приватний детектив і його напарник. Розслідуючи, здавалося б, нічим непримітну справу (пропажа молодої жінки і загибель актриси порнофільмів), вони поступово переконуються в існуванні великої змови. При цьому ниточки тягнуться до вищих ешелонів влади, і подальше розслідування загрожує непередбачуваними наслідками для відчайдушних детективів. Стрілянина, погоні, красиві жінки і небезпечні пригоди – усього цього в картині більш ніж достатньо.

Комедійна складова кінострічки традиційно базується на різниці характерів персонажів. Притирання героїв один до одного, їхні словесні (і не тільки) сутички змусять посміхнутися будь-кого. Любителям чорного гумору кінофільм принесе масу задоволення. Фільм Круті чуваки онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Круті чуваки (2016) онлайн дивитись


загрузка...

КіноМан
2017-07-12 03:38:36
Якщо б не дівчинка, було би зовсім погано))) Крім того, грала свою роль краще за всіх!
олег
2017-10-05 21:13:58
сайт гівно рідкіснe. задовбала ваша гівнореклама