Красиво піти

Фільм Красиво піти (2017) онлайн дивитися українською

Красиво піти

Назва: Красиво піти / Going in Style
Рік: 2017
Жанр: Комедія
Режисер: Зак Брафф
Актори: Морган Фріман, Майкл Кейн, Крістофер Ллойд
Тривалість: 01:36:00

Короткий опис: Фільм «Красиво піти» – кримінальна комедія про трьох друзів-пенсіонерів, які знаходять оригінальний спосіб підбадьоритися і заодно вирішити свої фінансові проблеми. Ремейк однойменної комедії кінця 1970-х.

Нудне сіре життя, вічна нестача грошей через те, що банк з пенсійними накопиченнями збанкрутував – саме це одного разу стає для приятелів мотивом все змінити. Вирішивши, що краще піти красиво, ніж животіти, герої вирішують пограбувати той самий злощасний банк. Проблема лише в тому, що вони поняття не мають, як це робиться. Для втілення в життя їхньої ідеї потрібен план, потрібні навички, яких у них немає. Втім, все можна виправити, якщо до справи підійти з багажем життєвого досвіду і часткою кмітливості. Фільм Красиво піти онлайн дивитися на КіноНаХаті.

Повний опис
Для головних героїв все хороше вже позаду, і самі вони прекрасно розуміють безвихідність свого становища. Вони – це троє веселих пенсіонерів, які раптово усвідомили, що їхнє життя вже прожите. Люди похилого віку коротають дні на лавці в одному з місцевих парків, ділячись спогадами і критикуючи сучасну молодь, більшість з яких вибрали неправильний життєвий шлях.

Однак одноманітне життя і очікування неминучого кінця їхньої особистої історії втомило дідусів, тому вони вирішили забути про рутину і зробити наостанок щось дійсно видатне. На схилі свого довгого, але абсолютно нудного життя, герої вирішили, що для повного щастя їм не вистачає тільки гострих відчуттів. Тому кумедні старигани збираються пограбувати банк, а вкрадені гроші до останнього цента витратити в казино Лас-Веґаса. Піти з життя красиво – ось їхня головна мета, для реалізації якої вони зважилися на серйозний злочин, яке є небезпечним навіть для досвідчених і набагато більш молодих грабіжників. Фільм Красиво піти онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Красиво піти (2017) онлайн дивитися українською


загрузка...