Кілери

Фільм Кілери (2010) онлайн українською дивитися

Кілери

Назва: Кілери / Killers
Рік: 2010
Жанр: Комедія, Бойовик
Режисер: Роберт Лукетік
Актори: Ештон Катчер, Кетрін Гейґл
Тривалість: 01:40:00

Короткий опис: Фільм «Кілери» – комедійний бойовик про найманого вбивцю, який зустрів дівчину своєї мрії.

До знайомства з чарівною Джен найманий вбивця Спенсер був першокласним майстром своєї справи. Кохання змінило його життя, і хлопець вирішив відійти від справ. Спенсер кинув обридлу роботу, висловивши наостанок шефу свою думку про його персону.

Але вчорашні колеги, кілери, не залишили Спенсера в спокої: він дізнався, що його замовили. За смерть колишнього співробітника дають 20 мільйонів доларів. Головний герой не сумнівається, що за таку суму прикінчити його захоче кожен. Переслідувачів може бути два і навіть більше, небезпека загрожує не тільки йому, але і дружині. Втікати треба удвох, але як розповісти своїй коханій, які нічого не підозрює, про своє минуле? Запрошуємо дивитися фільм Кілери онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Як вчинить небезпечний найманий вбивця, який виконує особливо складні завдання, зустрівши під час роботи красиву жінку? Проігнорує її, трохи пофліртує чи “прибере” як можливого свідка? Спенсер відповів на це питання досить несподіваним способом: він закохався у красуню Джен, кинувши свою небезпечну роботу і вирішивши одружитися. Зрозуміло, такий різкий “вихід на пенсію” не міг сподобатися його роботодавцям.

Тепер за його голову призначено солідний куш розміром у 20 млн. доларів. Багато найманих убивць вирішують спробувати щастя і зірвати банк, позбувшись від Спенсера. Він, звичайно, не сидить склавши руки: дуже швидко зрозумівши, що його життя в небезпеці, головний герой приступає до заходів у відповідь. Проблема в тому, що серед величезного числа своїх знайомих і друзів Спенсеру не так-то просто розпізнати можливих вбивць. А ще тепер у нього не вийде приховати своє не саме райдужне минуле від Джен. Фільм Кілери онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Кілери (2010) онлайн дивитись українською


загрузка...