Йолопи-розбійники

Йолопи-розбійники онлайн українською

Йолопи-розбійники

Назва: Йолопи-розбійники / Masterminds
Рік: 2016
Жанр: Комедія
Режисер: Джаред Хесс
Актори: Зак Ґаліфіанакіс, Овен Вілсон, Крістен Віґ та ін.
Тривалість: 01:31:00

Короткий опис: Якщо ви думаєте, що найбільше пограбування банку в історії США не можна перетворити на комедійну історію, то кінострічка «Йолопи-розбійники» розвіє ваші ілюзії. Найгарячіша частина фільму буде наповнена масою емоцій, адже тут все, що притаманне як бойовику, так і комедії. Невдалі постріли, погоні, благання про прощення і, звичайно, неповторні жарти.

Чи зможуть грабіжники відстояти свою здобич? Відповідь на це залишається в таємниці до останніх секунд, тому напруга глядачеві забезпечена. Кожен, хто буде спостерігати за сюжетом, неодноразово задасть собі питання: «А на якому етапі я б відмовився від 17 мільйонів доларів, отриманих такою ціною?». Запрошуємо дивитися Йолопи-розбійники онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Головними героями картини є вже не молодий клерк, який розуміє, що більша частина життя минула абсолютно не так, як планувалося і його молода коханка. Разом вони розробляють план, ціна якому 17 000 000 доларів! Ризики божевільні, але і нагорода відповідна. До свого плану вони залучають ще кількох спільників, які виявляються не найбільш інтелектуальними людьми на планеті. Однак збіг обставин, частка удачі і запаморочлива любов дозволяють вкрасти фургон інкасаторів по вінця забитого доларами.

Справу зроблено і саме час насолодитися успіхом, ось тільки героям абсолютно не радісно. На місці злочину залишена маса доказів, за якими розпізнати і вислідити дебютантів злодійської справи буде досить легко. Вихід один – бігти, але куди і чи вийде? Фільм Йолопи-розбійники онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Йолопи-розбійники (2016) онлайн українською


загрузка...