Ізі

Фільм Ізі (2017) онлайн дивитися

Ізі

Назва: Ізі / Easy
Рік: 2017
Жанр: Комедія, Драма
Режисер: Андреа Маньяні
Актори: Ніколя Ночелла, Остап Ступка
Тривалість: 01:35:00

Опис: Комедійний фільм «Ізі» – проект спільного виробництва українських і італійських кінематографістів. Сюжет розповідає про чоловіка на ім’я Ісідоро. Колись він був досить успішною людиною, брав участь у гонках і посідав перші місця. Він був крутим гонщиком, але це залишилося в минулому. Він набрав не один десяток зайвих кілограмів, до того ж впав у депресію. І все ж є деякі люди, які ще пам’ятають його колишні заслуги.

До головного героя звертається з проханням його брат. Справа вся в тому, що потрібно перевезти тіло одного українського іммігранта, який працював на території Італії, до нього додому. Ця людина працювала на будівництві і загинула в результаті нещасного випадку. Сім’я його залишилася в невеликому гірському селі десь у Карпатах. Ось туди і повинен доставити труну з тілом колишній гонщик, який тепер і за кермо автомобіля сідати побоюється через свій душевний стан.

Відмовити братові Ісідоро не зміг, тому вирушив у путь. Труна, що знаходиться в салоні його іномарки, настрою точно не піднімає, але чоловік через певний час увійшов у смак і навіть почав гратися на дорозі з іншими автомобілями, коли бачив, що вони намагаються його обійти. Коли він уже перетнув кордон і опинився на території України, подорож стала ще цікавішою. Саме після перетину кордону на Ісідоро і чекають головні пригоди, які допоможуть йому самому змінитися і, зрештою, доставити труну до місця призначення. Фільм Ізі онлайн дивитися на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Фільм Ізі (2017) онлайн дивитися


загрузка...