Інша жінка

Інша жінка постер

Інша жінка

Назва: Інша жінка / The Other Woman
Рік: 2014
Жанр: Мелодрама, Комедія
Режисер: Нік Кассаветіс
Актори: Камерон Діаз, Кейт Аптон, Леслі Манн
Тривалість: 01:49:00

Короткий опис: Все таємне так чи інакше стає явним. Коли доля випадково зводить героїню фільму з … дружиною її хлопця, дівчина розуміє, що її коханий брехун і негідник. Мудро вирішивши, що з’ясовувати стосунки в даному випадку ні до чого, ошукані дівчата розробляють план помсти, до якого незабаром приєднується ще одна «жертва» цього ж донжуана. Утрьох героїні кінокомедії виходять на стежку, і їх кривдникові вже точно не поздоровиться! Запрошуємо дивитися Інша жінка онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
У центрі сюжету дівчина на ім’я Карлі, яка так довго чекала свого принца, і, нарешті, його отримала. Можливо, Карлі не ідеальна, але вона вірила в щасливу долю для себе, і ось, чудо сталося. Яким же було здивування Карлі, коли вона дізналася, що її обранець нахабний зрадник, який уже одружений.

Поспілкувавшись із суперницею, Карлі розуміє, що вона мила людина, і винен у всьому чоловік. Незабаром вони починають дружити з недавньою суперницею  і з’ясовують, що їх залицяльник знайшов собі нову подружку. Зрозуміло, залишити справу як є дівчата не можуть, і вони вирушають на пошуки нової пасії, щоб організувати оригінальний і смішний спосіб помсти. Фільм Інша жінка онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Інша жінка (2014) онлайн українською


загрузка...