Хтивий дідусь

Хтивий дідусь онлайн українською

Хтивий дідусь

Назва: Хтивий дідусь / Dirty Grandpa
Рік: 2016
Жанр: Комедія
Режисер: Ден Мазер
Актори: Зак Ефрон, Роберт Де Ніро
Тривалість: 01:42:00

Короткий опис: Всього за тиждень до свого весілля Джейсон Келлі потрапляє в халепу – він вирушає в подорож зі своїм вельми ексцентричним і бадьорим дідом.

Джейсон – хлопець тихий і лагідний. Зустрівши на похоронах своєї бабусі діда, якого він уже давно не бачив, він покірно береться виконати його прохання – провести з ним час на морі. Ця поїздка, що не обіцяла нічого незвичайного, раптом перетворюється у феєричну пригоду, оскільки дід Джейсона ще той гарцівник. Запрошуємо дивитися Хтивий дідусь онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Дік втратив дружину. Проте він обіцяв своїй другій половинці, що відірветься на повну котушку і для початку вирушає до Флориди, де спекотні пляжі і купа сексуальних дівчат. Прикриваючись благородними намірами і пам’яттю бабусі, Дік умовив свого онука Джейсона відвезти його до Флориди, мовляв, тому буде не зайвим розвіятися напередодні власного весілля.

Тільки на місці Джейсон розуміє, як міцно він вляпався, адже дід зовсім пустився берега – ходить на пляжі, знімає дівчат, і загалом поводить себе, як справжній розпусник. Дік намагається переконати хлопця, що дівчина, яку він обрав, зовсім йому не пара. А самого парубка цікавить лише одне, як виправдатися перед коханою і швидше закінчити це поїздку. Одного вечора Дік втягує онука у веселощі і той забуває подзвонити нареченій, яка цього так просто не полишає. Фільм Хтивий дідусь онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Хтивий дідусь (2016) онлайн українською


загрузка...