Хто в домі тато

Фільм Хто в домі тато онлайн українською дивитися

Хто в домі тато

Назва: Хто в домі тато / Daddy’s Home
Рік: 2015
Жанр: Комедія, Сімейний
Режисер: Шон Андерс, Джон Морріс
Актори: Вілл Феррелл, Марк Волберґ
Тривалість: 01:36:00

Короткий опис: Бред, благодушний працівник радіостанції, чоловік гаряче коханої жінки, мами двох дітей, для яких він намагається бути ідеальним батьком і другом. Все складається непогано, але на різдвяні свята приїжджає біологічний батько хлопців, і це стає для Бреда великим випробуванням, адже той перехоплює увагу дітей.

Двоє “татусів” абсолютно не схожі за зовнішністю, характерами і способом життя. Скромному і врівноваженого сім’янинові складно протистояти агресивному мачо у рокерському вбранні з крутим мотоциклом. Кому віддадуть перевагу чарівні брат і сестра, які мріють за кращого на світі тата? Запрошуємо дивитися Хто в домі тато онлайн українською на КіноНаХаті.

Повний опис
Сімейна комедія показує захопливе протистояння двох татусів, які борються за серце дітей. Сім місяців тому скромний менеджер місцевої радіостанції Бред взяв за жінку Сару, а її дітей – Меґан і Ділана – усиновив. Новий “тато” двом сміливим дітлахам категорично не подобається. “Татом” вони його не називають, і у вузьку родинне коло Бреда відмовляються пускати. Новий “тато” пускає в хід вроджене почуття такту, щоб налагодити відносини з прийомними малюками. Бред намагається йти на компроміси, згладжує неприємності, погоджується з двома бешкетниками.

Копітка робота по завоюванню сердець Меґан і Ділана летить у тартарари, коли до їхнього будинку заявляється біологічний батько. Дармоїду і бунтарю Дасті вдається моментально заручитися підтримкою не тільки Меґан і Ділана, а й сусідів, колишньої дружину, родичів. Татко-«перекотиполе» легкий на підйом, веселий, підтягнутий, відважний. До того ж у красеня заготовлено багато сюрпризів. Бред готується до боротьби. Фільм Хто в домі тато онлайн дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

3 1 2
 

Хто в домі тато (2015) онлайн українською


загрузка...