Хто в домі тато 2

Хто в домі тато 2 (2017) онлайн дивитися українською

Хто в домі тато 2

Назва: Хто в домі тато 2 / Daddy’s Home 2
Рік: 2017
Жанр: Комедія
Режисер: Шон Андерс
Актори: Марк Волберг, Мел Ґібсон, Вілл Фаррел
Тривалість: 01:40:00

Опис: Фільм «Хто в домі тато 2» – продовження нашумілої американської комедії про батьків-суперників, які не поділили двох улюблених дітей. Тепер до дуету Вілла Феррелла і Марка Волберґа додалися Мел Ґібсон з Джоном Літгов, тому цілком варто чекати від фільму вдвічі більше вдалих жартів, ніж у першій частині. В образі головного антагоніста з’явиться колишній рестлер, а нині перспективний актор Джон Сіна.

Протистояння вітчима Бреда Вітакера і батька Дасті Мейрон нарешті завершилося. Кожен з них домігся свого, після чого чоловіки забули всі образи і стали справжніми друзями. Тепер, коли, здавалося б, погане позаду, у життя Бреда і Дасті несподівано вриваються їхні власні батьки, які знову перевертають все з ніг на голову.

Поки герої намагаються організувати для своїх дітей ідеальне різдвяне свято, старомодний мачо-батько Дасті і ранимий татко Бреда перетворюють підготовку до свята в кошмарний хаос. Тепер під загрозою опиняється не тільки так-сяк досягнутий нейтралітет Дасті і Бреда, а й саме святкування Різдва, тому головним героям доведеться вирішити непросте завдання: провести кілька днів разом зі своїми ексцентричними батьками і при цьому самим залишитися хорошими батьками. Фільм Хто в домі тато 2 онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Хто в домі тато 2 (2017) онлайн українською


загрузка...