Гранд реванш

Гранд реванш онлайн

Гранд реванш

Назва: Гранд реванш / Grudge Match
Рік: 2013
Жанр: Комедія, Спорт
Режисер: Пітер Сігал
Актори: Роберт Де Ніро, Сільвестр Сталлоне
Тривалість: 01:53:00

Короткий опис: Два боксера-конкуренти давно на пенсії, але всі роки, що вони у відставці їх поділяє давня образа. Колись давно один з них перед вирішальним матчем за звання чемпіона раптом вирішив більше не виступати на рингу, зруйнувавши тим самим обом боксерам кар’єри. Тридцять років по тому колишні суперники отримують пропозицію згадати молодість і знову зустрітися в бою. Від такої пропозиції обидва герої фільму не в силах відмовитися – кожен з них мріє взяти вбивчий реванш. Запрошуємо дивитися фільм Гранд реванш онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Ця забавна комедія розповідає про двох боксерів, які відійшли від справ, але так і не з’ясували відносин. Біллі і Генрі більшу частину свого життя провели на рингу і постійно конкурували. З моменту їхнього першого бою пройшло вже більше п’ятдесяти років, але вони так і не розібралися, хто ж все-таки сильніший. І тепер ці “старики” вирішили зняти «з цвяха» свої боксерські рукавички і знову вийти на ринг.

Обидва хочуть довести всім оточуючим і один одному, що є ще порох в порохівницях. Вони прекрасно розуміють, що потрібно весь свій час присвятити посиленим тренуванням, щоб вийти на бій у всеозброєнні. Нереалізовані амбіції і спортивна гордість знову спалахнули яскравим полум’ям і запалили їх серця. Біллі і Генрі знають, що їм доведеться провести свій фінальний двобій, який стане вінцем їх професійної кар’єри. А піти з рингу треба гідно, тому обидва боксера готуються до бою, не шкодуючи сил та власне здоров’я. Фільм Гранд реванш онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Гранд реванш (2013) онлайн українською


загрузка...