Готель «Гранд Будапешт»

Готель «Гранд Будапешт» онлайн українською дивитися постер

Готель «Гранд Будапешт»

Назва: Готель «Гранд Будапешт» / The Grand Budapest Hotel
Рік: 2014
Жанр: Комедія
Режисер: Уес Андерсон
Актори: Рейф Файнс, Едріан Броуді, Віллем Дефо, Ф. Мюррей Абрахам, Джуд Лоу, Едвард Нортон та ін.
Тривалість: 01:40:00

Короткий опис: Кінострічка розповість про пригоди Густава, воістину легендарного консьєржа зі знаменитого європейського готелю, і Мустафи, коридорного готелю, який поступово завойовує його довіру і стає другом. Сюжет розгортається на тлі потрясінь, які спіткали Європу в першу половину 20 століття, включає крадіжку живописного шедевра епохи Відродження і битву за значний родинний спадок. Запрошуємо дивитися Готель «Гранд Будапешт» онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Картина розповість про консьєржа, який працює в найпрестижнішому готелі країни. Він знайомий з багатьма знаменитостями, бачив членів уряду, і навіть іноді допомагав їм. Звичайно, відображена буде і історична епоха, а саме міжвоєнний період, коли весь світ жив передчуттям майбутньої катастрофи.

Інтрига фільму збільшується, коли відбувається крадіжка картини епохи Відродження. Тепер мало хто може припустити, чим закінчиться ця незвичайна історія з безліччю сюжетних ліній і інтриг. Розв’язка буде справді дивовижною і цікавою навіть для найвибагливішого глядача. Перегляд рекомендується всім , хто любить подумати над стрічкою. Фільм Готель «Гранд Будапешт» онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Готель «Гранд Будапешт» (2007) онлайн українською


загрузка...