Голий пістолет 2

Фільм Голий пістолет 2 онлайн

Голий пістолет 2

Назва: Голий пістолет 2½. Запах страху / Naked Gun 2½. The Smell of Fear
Рік: 1991
Жанр: Комедія
Режисер: Девід Цукер
Актори: Леслі Нільсен, Прісцилла Преслі
Тривалість: 01:25:00

Короткий опис: Невтомний капітан поліції Френк Дребін, якого грає неповторний Леслі Нільсен, знову в строю і готовий смішити публіку. Як і в попередній картині про свої сміховинні пригоди, безстрашний Френк опиняється віч-на-віч зі вселенським злом. При цьому, тільки завдяки його зусиллям злодійські плани по знищенню світу можуть бути зруйновані, а людство врятовано.

Винятковий комічний талант Леслі Нільсена може перетворити будь-яку комедійну пародію на популярний блокбастер у захопливе і дуже веселе видовище, як це і сталося і в цьому випадку. Запрошуємо дивитися Голий пістолет 2 онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Френк Дребін – лейтенант американської поліції, який розкриває складні справи і знешкоджує найнебезпечніших злочинців, виявляючи чудеса винахідливості і демонструючи прекрасні навички камуфляжу. Його заслуги настільки великі, що сам американський президент хоче вшанувати Френка на званому обіді і відзначити його заслуги перед державою. Однак урочистий обід дуже швидко втрачає свою урочистість, коли президент Буш доводить до відома лідерів різних галузей промисловості одну вельми неприємну новину.

Виявляється, тепер президент має намір контролювати енергетику, дотримуючись рекомендацій Альберта Мейнсхеймара – вченого з «зеленими» поглядами, що будує неподалік від Лос-Анджелеса сонячну електростанцію. Після того, як в офісі вченого відбувається спроба замаху на президентського радника, Френк береться розслідувати цю справу. Попереду у нього зустріч з мафією, місія по захисту президента і зустріч з колишньою коханою – Джейн Спенсер, яка тепер працює на доктора Мейнсхеймера. Фільм Голий пістолет 2 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Голий пістолет 2 (1991) онлайн українською


загрузка...