Хлопці зі стволами

Хлопці зі стволами онлайн українською

Хлопці зі стволами

Назва: Хлопці зі стволами / War Dogs
Рік: 2016
Жанр: Комедія
Режисер: Тод Філіпс
Актори: Джона Гілл, Майлз Теллер, Бредлі Купер
Тривалість: 01:54:00

Короткий опис: Історія, яка послужила основою для фільму, сталася взимку 2007 року. Пентагон отримав пропозицію про вигідне постачання зброї, і не міг її втратити. Вищі військові чиновники з радістю вхопилися за можливість підписати угоду на 53 мільйони вигіднішу, ніж пропонували інші постачальники. Контракт здавався настільки казковим, що нікому не спало на думку перевірити тих, хто пропонував його укласти.

Тим часом хороше враження на чиновників справили два дрібних торговця, дорослих бовдура Ефрейм і Девід. Під контрактом на суму в триста мільйонів поставили підписи, і тепер хлопці, яким ледь перевалило за двадцять, просто зобов’язані поставити для потреб американської армії в Іраку значну партію «стволів». Запрошуємо дивитися Хлопці зі стволами онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Основні події гумористичної кінострічки розгортаються взимку 2007 року і знайомлять глядачів з парою дивакуватих друзів, які одержимі ідеєю заробити цілий статок. Життя в Майамі окрилює їх величезною кількістю перспектив, тому герої фільму твердо впевнені – їхні мрії обов’язково збудуться.

Спочатку друзі дізнаються про маловідому урядову програму, яка дозволяє навіть невеликим цільовим компаніям отримати багатомільйонний військовий контракт. Налаштовані на перемогу, Девід і Ефрейм вирушають прямо в Пентагон і там виграють конкурс. Про небачений успіх двадцятирічних хлопців в лічені дні стає відомо всій країні – новинні канали рясніють сюжетами про те, що черговий військовий контракт на 300 мільйонів доларів уклали вчорашні діти.

Герої і самі не можуть повірити в свій успіх, хоча те, що відбувається їх бентежить. Усвідомлення прийде до «збройних баронів» трохи пізніше, коли вони опиняться в Афганістані для виконання своїх зобов’язань – доставки величезної партії зброї для повстанців і американських союзницьких військ. Тоді друзям буде вже не до жартів. Чи впораються вони з настільки важливим завданням? Чи повернуться додому живими? Фільм Хлопці зі стволами онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 3
 

Хлопці зі стволами (2016) онлайн українською дивитися


загрузка...