Гарячі Голови 2

Гарячі Голови 2 онлайн українською

Гарячі Голови 2

Назва: Гарячі Голови 2 / Hot Shots! Part Deux
Рік: 1993
Жанр: Комедія
Режисер: Джим Абрахамс
Актори: Чарлі Шин, Ллойд Бріджес та ін.
Тривалість: 01:29:00

Короткий опис: У «Гарячих головах 2» творці вирішили спародіювати культовий кінострічку «Рембо».

Топпер Харлі живе спокійним життям в тибетському монастирі, коли його знову призначають на виконання особливої ​​місії: потрібно врятувати команду, яка відправилася рятувати іншу команду, яка в свою чергу була відправлена ​​для порятунку решти заручників в Іраку після війни в Перській затоці. Харлі має не тільки врятувати життя багатьом людям, але і дізнатися хто стоїть на чолі змови проти жителів Іраку. Запрошуємо дивитися Гарячі голови 2 онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Друга частина комедійного фільму продовжує розповідати про пригоди льотчика-аса Щасливчика Харлі. Після останньої нелегкої операції, а також розриву з коханою Ромадою Томпсон, Харлі знову покинув ВВС і знайшов душевний спокій в далекому Тибеті, де в одному з монастирів живе в гармонії з собою. Країна в небезпеці, президент вимагає розшукати і повернути на службу героя.

Ворог номер один Саддам Хусейн викрав американських громадян і тримає в заручниках, погрожуючи при цьому Америці. Харлі не надто хоче залишати монастир, але розуміє, що має зобов’язаність перед країною. Він змушений здійснити секретну місію з порятунку заручників.

Як і перша частина, продовження є пародійної комедією на відомі фільми: «Рембо», «Термінатор 2» (онлайн), «Основний інстинкт», «Зоряні війни» і «Апокаліпсис сьогодні». Головну роль зіграв Чарлі Шин. Фільм Гарячі голови 2 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Гарячі Голови 2 (1993) онлайн українською


загрузка...