Фейкові копи

Фейкові копи постер

Фейкові копи

Назва: Фейкові копи / Let’s Be Cops
Рік: 2014
Жанр: Бойовик, Комедія
Режисер: Люк Грінфілд
Актори: Джейк Джонсон, Деймон Вайанс мол.
Тривалість: 01:44:00

Короткий опис: Одного разу давні приятелі вирішують урізноманітнити своє життя і привернути до себе увагу оточуючих. На вечірку вони переодягаються у форму поліцейських. В принципі можна сказати, що їх план вдався. Хлопці загралися і увійшли в кураж і тепер їм не писаний закон. У їхнє розпорядження потрапив поліцейський автомобіль, на якому вони мотаються містом, вони отримують потрібну інформацію з радіо для копів і стають практично зірками на слуху місцевого населення. Все було б гладко, якби не відкрилася темна історія, у якій вони, як представники правоохоронних органів, просто зобов’язані тепер розібратися. Запрошуємо дивитися Фейкові копи онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Комедійний бойовик розповідає про двох приятелів, які вирішили одного разу кардинально змінити свій звичайний спосіб життя і одягнутися на костюмовану вечірку поліцейськими. Хлопці захоплюються і вирішують піти далі – вони примудряються придбати поліцейську машину і роз’їжджають на ній по всьому округу. Деякі мешканці не розуміють, що це звичайні хлопці, які грають на публіку.

Про хлопців дізнається весь район, і вони стають сенсацією. Однак, окрім слави, головні герої стикаються з справжніми проблемами. Друзі опиняються вже по-справжньому затягнутими в поліцейські будні – бандити, сімейні сварки, махінації. І тут стає зрозуміло, що вони гідні справді «носити» форму копів. Звичайно ж, всі їхні пригоди супроводжуватимуться блискучим гумором. Фільм Фейкові копи онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фейкові копи (2014) онлайн українською


загрузка...