Фейкові копи

Фейкові копи постер

Фейкові копи

Назва: Фейкові копи / Let’s Be Cops
Рік: 2014
Жанр: Бойовик, Комедія
Режисер: Люк Грінфілд
Актори: Джейк Джонсон, Деймон Вайанс мол.
Тривалість: 01:44:00
Мова: Українська
Завантажити: .avi (2.19 GB, torrent, Ukr)

Короткий опис: Одного разу давні приятелі вирішують урізноманітнити своє життя і привернути до себе увагу оточуючих. На вечірку вони переодягаються у форму поліцейських. В принципі можна сказати, що їх план вдався. Хлопці загралися і увійшли в кураж і тепер їм не писаний закон. В їх розпорядження потрапив поліцейський автомобіль, на якому вони мотаються містом, вони отримують потрібну інформацію з радіо для копів і стають практично зірками на слуху місцевого населення. Все було б гладко, якби не відкрилася темна історія, у якій вони, як представники правоохоронних органів, просто зобов’язані тепер розібратися. Запрошуємо на безкоштовний перегляд Фейкові копи онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Комедійний бойовик розповідає про двох приятелів, які вирішили одного разу кардинально змінити свій звичайний спосіб життя і одягнутися на костюмовану вечірку поліцейськими. Хлопці захоплюються і вирішують піти далі – вони примудряються придбати поліцейську машину і роз’їжджають на ній по всьому округу. Деякі мешканці не розуміють, що це звичайні хлопці, які грають на публіку.

Про хлопців дізнається весь район, і вони стають сенсацією. Однак, окрім слави, головні герої стикаються з справжніми проблемами. Друзі опиняються вже по-справжньому затягнутими в поліцейські будні – бандити, сімейні сварки, махінації. І тут стає зрозуміло, що вони гідні справді «носити» форму копів. Звичайно ж, всі їхні пригоди супроводжуватимуться блискучим гумором. Фільм Фейкові копи онлайн українською можна подивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


Скачати фільм Фейкові копи українською торрент: .avi (2.19 GB, torrent, Ukr)


загрузка...