Ейс Вентура: Детектив з розшуку домашніх тварин

Ейс Вентура: Детектив з розшуку домашніх тварин онлайн

Ейс Вентура: Детектив з розшуку домашніх тварин

Назва: Ейс Вентура: Детектив з розшуку домашніх тварин / Ace Ventura: Pet Detective
Рік: 1994
Жанр: Комедія
Режисер: Том Шедьяк
Актори: Джим Керрі, Шон Янґ, Кортні Кокс
Тривалість: 01:26:00

Короткий опис: «Ейс Вентура: Розшук домашніх тварин» – запаморочлива кінокомедія, яка одразу по прем’єрі в 1994 році стала культовою. Світові касові збори перевершили бюджет фільму більш ніж у сім разів і склали близько 110 млн доларів. У головній ролі – король комедії неповторний актор Джим Керрі.

Знайти вкрадених і загублених вихованців – завдання не з легких. Але детективу з розшуку домашніх тварин Ейсу Вентурі все по силі, адже він знавець своєї справи. Ось одного разу йому підвертається одне незвичайне завдання – потрібно знайти зниклого дельфіна на прізвисько «Сніжок». Докази приводять детектива до неадекватного транссексуала. Запрошуємо дивитися Ейс Вентура: Детектив з розшуку домашніх тварин онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Як то кажуть, професії всякі потрібні, професії всякі важливі. Ось і робота головного героя цього комедійної стрічки, напевно, користується попитом в певних колах. Йдеться про непросту місію з пошуку домашніх тварин.

Сюжет розпочинається з того моменту, коли герою надходить відповідальне завдання по розшуку милого дельфіна. Невідомі злочинці викрали це чарівне створіння, і тепер місцева команда з футболу позбавлена ​​свого непереможного символу. Ситуація ускладнюється тим, що викрадають ще й одного члена команди.

Нам залишається тільки із захопленням спостерігати, як цей ентузіаст Вентура буде використовувати свої видатні вміння і надзвичайну кмітливість і винахідливість у нелегкому процесі пошуку. Будьте впевнені, що задумане йому вдасться. Фільм Ейс Вентура онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Ейс Вентура: Детектив з розшуку домашніх тварин онлайн українською


загрузка...