Ейс Вентура 2: Поклик природи

Ейс Вентура 2: Поклик природи онлайн

Ейс Вентура 2: Поклик природиЕйс Вентура 2: Поклик природи

Назва: Ейс Вентура 2: Поклик природи / Ace Ventura: When Nature Calls
Рік: 1995
Жанр: Комедія
Режисер: Том Шедьяк
Актори: Джим Керрі, Шон Янґ, Кортні Кокс
Тривалість: 01:34:00

Короткий опис: Кінострічка «Ейс Вентура 2: Поклик природи» 1995 року випуску з неповторним Джимом Керрі у головній ролі і прекрасною Софі Оконедо в ролі принцеси Вачаті. Пост режисера зайняв Стів Одекерк.

Уже відомий глядачеві детектив з розшуку домашніх тварин Ейс Вентура береться за нове завдання – знайти Шикаку, священного білого кажана племені Вачаті, без якого весілля доньки вождя і принца сусіднього племені неможливе. Безстрашний і ексцентричний детектив збирає волю в кулак і виконує завдання, хоч і недолюблює, навіть боїться кажанів. Але ж мир між племенами важливіший? Чи є ще інша причина?

Стрічку можна сміливо додати в список «must watch» не тільки завдяки Джиму Керрі в ролі Ейса Вентури, а й чудовому сюжету, незабутнім другорядним героям. Прекрасна панорама африканської природи і неабиякий гумор не дозволять відірватися ні на секунду від захопливого перегляду. Запрошуємо дивитися Ейс Вентура 2: Поклик природи онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Нові пригоди Ейса Вентури починаються. Цього разу відомий детектив опиняється в Африці. Після проваленої місії з порятунку єнота Вентура виїжджає у Тибет і селиться серед ченців. Він вивчає їхню культуру і присвячує більшу частину свого часу медитаціям. Але духовному розвитку заважає неочікуваний гість. Він просить детектива взятися за справу про зниклого кажана Шикаку, якого хтось викрав. Цей кажан дуже важливий, оскільки він є символом цих племен, і якщо він не знайдеться, між ними почнеться справжня війна.

Не секрет, що Вентура дуже любить тварин, всіх, окрім кажанів. Один їхній вигляд викликає у героя огиду. Але незважаючи на свою неприязнь, Ейс все ж береться за цю загадкову справу і починає розслідування. На що тільки не йде детектив заради порятунку Шикаки. На його шляху постійно з’являються різні перешкоди і труднощі. Але головний герой не звик здаватися і має намір довести справу до кінця. Фільм Ейс Вентура 2: Поклик природи онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Ейс Вентура 2: Поклик природи онлайн українською


загрузка...