Дуже страшне кіно

Фільм Дуже страшне кіно (2000) онлайн дивитися українською

Дуже страшне кіно

Назва: Дуже страшне кіно / Scary Movie
Рік: 2000
Жанр: Комедія
Режисер: Кінен Айворі Вайанс
Актори: Анна Фаріс, Реджина Голл
Тривалість: 01:29:00

Опис: Пародійний фільм «Дуже страшне кіно» зібрав у собі основні сюжетні лінії культових молодіжних кіножахастиків минулих років, таких як «Крик» і стрічки «Я знаю, що ви скоїли минулого літа».

Основна сюжетна канва всім знайома. Дзвінок по телефону, який, на перший погляд, здається дівчині цілком звичайним. Просто незнайомий чоловік помилився номером. Але в ході розмови спливають подробиці, що лякають. Моторошний невидимий співрозмовник стає все більше схожий на маніяка. І ось лунає класичний крик переляканої жертви.

Весела компанія школярів збирається провести час на природі. Але дорогою вони несподівано, з необережності, збивають випадкового перехожого. Це загрожує друзям великими неприємностями з поліцією. Щоб уникнути лихої долі, підлітки вирішують скинути труп у озеро і назавжди забути про нього. Але хтось, кому добре все відомо, починає залякувати друзів одного за одним.

Отже, у місті точно завівся маніяк. І хто ж зупинить його і позбавить заляканих жителів від смертельної небезпеки? Звичайно, репортер місцевої газети, яка завжди в курсі подій і готова стати на захист підлітків. А ось чи зможе вона розгадати злочинні задуми бандита і заманити його в пастку? Фільм Дуже страшне кіно онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Дуже страшне кіно (2000) онлайн українською


загрузка...