Дуже погані матусі

Дуже погані матусі онлайн українською

Дуже погані матусі

Назва: Дуже погані матусі / Bad Moms
Рік: 2016
Жанр: Комедія
Режисер: Скотт Мур, Джон Лукас
Актори: Міла Куніс, Крістен Белл, Кетрін Хан
Тривалість: 01:41:00

Короткий опис: У Емі ідеальне життя – відмінний шлюб, розумні діти, красивий будинок і кар’єра. Проте, на жаль, її сили вже на межі, вона занадто вимотана від роботи. Вагаючись вона об’єднується з іншими перевантаженими матусями, з метою звільнитися від цих рутинних обов’язків – матусі йдуть у дикий відрив у пошуках свободи і веселощів. Запрошуємо дивитися Дуже погані матусі онлайн 2016 на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Три перевантажені домашніми обов’язками, втомлені від того, що їх зовсім не цінують близькі, молоді жінки вирішують кинути виклик буденності і гарненько повеселитися – так, немов вони ні перед чим не зобов’язані.

У Емі, на перший погляд, ідеальне життя: відмінний шлюб, діти, красивий будинок, вдала кар’єра. Однак вона відчуває себе вичавленою, немов лимон, виснаженою і ситою по горло таким існуванням. У компанії двох інших втомлених мам вона влаштовує ніч бурхливої пиятики у барі. Таке розвантаження має далекосяжні наслідки – після неї героїня вирішує: вистачить дозволяти собою керувати, потрібно брати все в свої руки. Фільм Дуже погані матусі онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Дуже погані матусі (2016) онлайн українською


загрузка...