Друзі по сексу

Друзі по сексу онлайн українською

Друзі по сексу

Назва: Друзі по сексу / Friends with Benefits
Рік: 2011
Жанр: Комедія, Мелодрама
Режисер: Вілл Ґлак
Актори: Джастін Тімберлейк, Міла Куніс
Тривалість: 01:49:00

Короткий опис: Працюючи в кадровому агентстві, Джемі одного разу зробила послугу Ділану, який був в пошуках роботи. Потоваришувавши, вони вирішили, що можуть стати хорошими друзями, яких цілком влаштує секс без зобов’язань. Дівчина, захоплена кар’єрою більше, ніж особистим життям, і Ділан, який уникає серйозних стосунків, відмінно підходять один одному. Вони ще не знають, до яких наслідків призведе їхній експеримент. Запрошуємо дивитися Друзі по сексу онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Герої романтичної мелодрами «Секс по дружбі» зустрілися у великому мегаполісі Нью-Йорку – місті практичному і метушливому, де час – це великі гроші. Джемі – молода, приваблива дівчина, яка працює в кадровому агентстві. Вона любить свою роботу і впевнено рухається кар’єрними сходами, правда, на любовному фронті у неї одні поразки. Джемі знайомиться з перспективним клієнтом Діланом, який переїхав з Лос-Анджелеса в надії знайти хорошу роботу в Нью-Йорку і допомагає йому отримати посаду редактора модного глянцевого журналу GQ.

Джемі і Ділан потоваришували і часто проводять час разом, виливаючи один одному душу. Вони обидва нещодавно пережили розрив з коханими людьми, обидва вільні і знаходяться в пошуку. Але друзі вирішують, що всі складнощі ні до чого і вирішують практикувати секс по дружбі. Однак, така проста практика може привести до дуже серйозних наслідків. Фільм Друзі по сексу онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Друзі по сексу (2011) онлайн українською


загрузка...