Доктор Стрейнджлав, або Як я перестав хвилюватись і полюбив бомбу

Доктор Стрейнджлав, або Як я перестав хвилюватись і полюбив бомбу

Доктор Стрейнджлав, або Як я перестав хвилюватись і полюбив бомбу

Назва: Доктор Стрейнджлав, або Як я перестав хвилюватись і полюбив бомбу / Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb
Рік: 1964
Жанр: Комедія, Воєнний
Режисер: Стенлі Кубрик
Актори: Пітер Селлерс, Джордж С. Скотт, Стерлінґ Гейден та ін.
Тривалість: 01:35:00

Короткий опис: Командир військово-повітряної бази, генерал Джек Ріппер, стурбований ідеєю про те, що комуністи збираються вкрасти у американців їхні результативні плоди. Він посилає бомбити СРСР підрозділ бомбардувальників із ядерною зброєю. Дізнавшись про те, що відбувається, президент США Маффі, робить спроби врятувати ситуацію, і скликає на засідання своїх мудрих радників: генерала Тергідсона і вченого доктора Стрейнджлава. Їм доводиться попередити росіян, щоб вони збили літаки. Але, радянський посол, повідомляє президенту США, що в Радянському Союзі винайшли таку зброю, при якій автоматично запускаються ракети, у разі, якщо хоч одна бомба торкнеться російської землі.

Британський розвідник Мендрейк намагається дізнатися у Ріппера код для відкликання бомбардувальників. У результаті, виходить два виходи: або всі літаки будуть збиті, або відкликані. Але один спритний льотчик, майор «Кінг Конг», зміг прорватися. Запрошуємо дивитися Доктор Стрейнджлав, або Як я перестав хвилюватись і полюбив бомбу онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Талановитий режисер Стенлі Кубрик кинув виклик всьому співтовариству, знявши фільм про Холодну війну в період її розпалу, так до того ж, не побоявся додати антимілітаристської сатири. У сюжеті трагікомедії знавіснілий від нав’язливих думок про витівки ворогів-комуністів, які спеціально порушують чистоту життєвих соків американських громадян шляхом фторування води, командир військово-повітряної бази генерал Джек Д. Ріппер починає атаку на Радянський Союзу.

Він запускає бомбардувальники з ядерною зброєю, а також блокує будь-які спроби відкликати літаки, відмовляючись повідомити спеціальний код. Дізнавшись про витівки генерала Ріппера, президент США Меркин Маффлі збирає термінову нараду, на якій вислуховує всі можливі способи врегулювання даної ситуації. Однак, думки вищих чинів розділилося 50/50. Одні голосують за уникнення війни, інші – за використання переваги розправитися з СРСР раз і назавжди. А експерт з ядерної зброї доктор Стрейнджлав пропонує найкращим з кращих сховатися в бункерах і перечекати глобальну загибель людства. Фільм Доктор Стрейнджлав онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Доктор Стрейнджлав (1964) онлайн українською


загрузка...