Дівчина без комплексів

Дівчина без комплексів онлайн українською дивитися постер

Дівчина без комплексів

Назва: Дівчина без комплексів / Trainwreck
Рік: 2015
Жанр: Комедія
Режисер: Джудд Апатоу
Актори: Колін Куінн, Девін Фарбі, Карла Оудін
Тривалість: 02:05:00

Короткий опис: У новій американській комедії розповідається історія молодої дівчини, яка робить купу помилок у своєму житті. Проте, одного дня головна героїня вирішує змінити своє життя на краще. Цікаво, як у неї вийде це зробити. Автори подбали про те, щоб глядач зміг дізнатися якомога більше таємниць невдахи і від душі посміятися над людською дурістю. Запрошуємо дивитися Дівчина без комплексів онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Головна героїня картини – молода дівчина, яка просто хоче знайти взаємне кохання. Дівчина симпатична, але має дивну поведінку, яка навряд чи комусь сподобається. Регулярні п’янки на дискотеках, постійна нервозність і відверте божевілля дають зрозуміти кожному, що від цієї особи потрібно триматися подалі. Напевно, настав час серйозно задуматися про своє життя, але що для цього потрібно зробити?

Перш за все, новий образ складається з посмішки і ранкового макіяжу, після якого потрібно вирушити на співбесіду. А на відповідальному завданні закохатися в хірурга. Так починається кумедна історія відносин, яка повинна буде перевиховати дівчину остаточно. От тільки старий досвід дає про себе знати, і героїня постійно намагається знайти для себе виправдання зробити ту чи іншу дурість. Фільм Дівчина без комплексів онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Дівчина без комплексів (2015) онлайн українською


загрузка...