Дім великої матусі 3: Який батько, такий син

Дім великої матусі 3 онлайн українською

Дім великої матусі 3

Назва: Дім великої матусі 3: Який батько, такий син / Big Mommas: Like Father, Like Son
Рік: 2011
Жанр: Комедія
Режисер: Джон Вайтселл
Актори: Мартін Лоуренс, Брендон Т. Джексон
Тривалість: 01:47:00

Короткий опис: Успіх попередніх двох частин змусив режисера знову нагадати глядачам образ величезної літньої негритянки і втілити його у третій частині.

Комедійна стрічка розповідає про детектива Малькольма Тернера, який виконує нове завдання, заради якого потрібно працювати під прикриттям у школі мистецтв.

Малькольм і його племінник навіть не підозрювали, що ця школа – суто жіночий заклад, тому і йому, і Тренту потрібно буде кардинально змінювати зовнішність, щоб у школу вже прийшла Велика матуся і «чарівна» дівчина на ім’я Чарміон. Запрошуємо дивитися Дім великої матусі 3 онлайн українською на КіноНаХаті.

Повний опис
Малкольм Тернер усе ще працює в ФБР і як і раніше з успіхом приміряє на себе костюмчик Великої Матусі – гострої на язик афроамериканки, у якій складно запідозрити оперативника і детектива. У результаті несприятливого збігу обставин у розслідування, яким тепер зайнятий Малкольм, втручається його пасинок Трент Пірс. Трент буквально вчора закінчив школу, але, всупереч надіям Малкольма, зовсім не прагне здобути вищу освіту.

Його мрія – музична кар’єра реп-зірки. На жаль, тепер з цими мріями на певний час доведеться попрощатися: адже російський гангстер, якого вистежував Малкольм, запримітив Трента і хоче позбутися непотрібного свідка. Що ж робити бравому агенту ФБР і його прийомному синові? Зрозуміло, користуватися перевіреними методами. Малкольм постачає пасинка костюмом ще однієї повної афроамериканки – племінниці Великої Матусі, дівчини на ім’я Шармейн Дейзі Пірс. Удвох ці «дами» знешкодять будь-якого мафіозі. Фільм Дім великої матусі 3 онлайн дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Дім великої матусі 3 (2011) онлайн українською


загрузка...