Дім великої матусі 2

Дім великої матусі 2 онлайн українською дивитися

Дім великої матусі 2

Назва: Дім великої матусі 2 / Big Momma’s House 2
Рік: 2006
Жанр: Комедія
Режисер: Джон Вайтселл
Актори: Мартін Лоуренс, Найа Лонг
Тривалість: 01:39:00

Короткий опис: Велика матуся знову в ділі. Агент ФБР Малкольм Тернер знову приміряє на себе костюм огрядною дами, щоб розслідувати ще більш серйозну справу, ніж та, про яку розповідала перша частина.

Цього разу головний герой фільму повинен заволодіти довірою бізнесмена Тома Фуллера. Фуллер, як припускає ФБР – дуже небезпечний злочинець, який очолює банду терористів, зайнятих розробкою смертельно небезпечного вірусу. Напарник Тернера загинув, займаючись розслідуванням цієї справи, і тепер покарати злочинців – справа честі для Малкольма. Переодягнувшись у огрядну жінку, агент Тернер приступає до виконання завдання – влаштовується працювати у будинок Фуллера у ролі няні. Запрошуємо дивитися Дім великої матусі 2 онлайн українською на КіноНаХаті.

Повний опис
Комедійний фільм продовжує розповідати про пригоди агента ФБР Малкольма Тернера. Після гучних і важких завдань Малкольм вирішує трохи перепочити і проводити більше часу зі своєю вагітною дружиною. Здавалося, ніщо не може йому завадити насолоджуватися щасливими моментами в очікуванні малюка.

Однак, звістка про загибель напарника і друга Тернера, який був убитий людьми впливового бізнесмена Тома Фуллера, пов’язаного зі злочинним світом, змушує Малкольма повернутися на роботу. Для того, щоб викрити Фуллера у зв’язках з терористами, Тернер знову перевтілюється у Велику матусю. Під виглядом габаритної бабусі він влаштовується у будинок бізнесмена нянею, але там на нього чекає щось неймовірне. Фільм Дім великої матусі 2 онлайн дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Дім великої матусі 2 (2006) онлайн українською


загрузка...