Дев’ять життів

Дев'ять життів онлайн українською

Дев’ять життів

Назва: Дев’ять життів / Nine Lives
Рік: 2016
Жанр: Комедія, Сімейний
Режисер: Баррі Зонненфельд
Актори: Кевін Спейсі, Дженніфер Ґарнер
Тривалість: 01:27:00

Короткий опис: Мільярдер Том Брендт настільки зайнятий заробітком грошей, що у нього немає часу на своїх близьких. Однак прохання доньки подарувати їй кота він не може не виконати. Це придбання кота стає доленосним для нього.

Том – справжній трудоголік, він зайнятий цілодобово, і його час коштує великих грошей. На родину немає місця у цьому жорсткому розкладі. Про подарунок для доньки він згадує зовсім випадково, дорогою додому. Герой фільму з великою неохотою купує вихованця, але всі його плани змінює несподівана аварія. Тепер душа Тома живе в кошеняті, і у нього, нарешті, з’являється можливість краще пізнати власну сім’ю. Запрошуємо дивитися Дев’ять життів онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Том Марк – успішний бізнесмен. Його кар’єра в зеніті успіху, статки обчислюються мільярдами, його компанія ось-ось добудує найвищий хмарочос. Тільки ось у сім’ї Тома не дуже раді цим досягненням. Вірніше досягненням раді, а ось що тата весь час немає вдома – ні. На 11-й день народження доньки Том просто зобов’язаний показати себе хорошим батьком, але як завжди все доводиться робити в останній момент.

Донька Ребекка щороку просить кота, і хоч котів мільярдер ненавидить, але куди діватися – цього разу доведеться виконувати побажання. GPS-навігатор у пошуках подарунка заводить його в дивний магазин, де ексцентричний власник вручає йому кота на ім’я Містер Пухнасті Штани. Поспішаючи додому, Том потрапляє в страшну аварію, а коли приходить до тями, розуміє, що він незбагненним чином перемістився у тіло кота. Ненавидіти котів і самому стати котом – зла іронія долі, але що робити – потрібно якось обживатися, а заодно з’ясувати, як же «перетворитися» назад. Фільм Дев’ять життів онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Дев’ять життів (2016) онлайн українською


загрузка...