Дев’ять ярдів

Фільм Дев'ять ярдів (2000) онлайн дивитися українською

Дев’ять ярдів

Назва: Дев’ять ярдів / The Whole Nine Yards
Рік: 2000
Жанр: Комедія
Режисер: Джонатан Лінн
Актори: Брюс Вілліс, Метью Перрі
Тривалість: 01:39:00

Опис: Кримінальна комедія «Дев’ять ярдів» розповідає про невдаху стоматолога, життя якого перевертається з появою нового сусіда – колишнього кілера, який щойно звільнився з в’язниці.

Ніколас Озеранскі володіє своїм стоматологічним кабінетом. Його дружина Софі – цілковита стерва, яка ненавидить чоловіка на пару зі своєю матір’ю, а тесть, який пішов на той світ, залишив Озу купу боргів. Розбираючись в особистих негараздах, герой стикається з новою проблемою: у будинок по сусідству в’їжджає знаменитий кілер Джиммі «Тюльпан» Тадескі. Він не тільки здав владі свого боса Гоголака, а й привласнив його мільйони. Дружина підмовляє Оза вирушити до мафіозі і здати йому місце розташування Джиммі. Поки стоматолог розбирається з Гоголаком у Чикаго і заводить таємний роман із колишньою дружиною Тюльпана, Софі намагається замовити чоловіка. А Джиммі розробляє свій план помсти і знайомиться з асистенткою Оза, яка мріє стати найманою вбивцею.

Сам того не бажаючи, Оз опиняється в центрі не тільки кримінальної розбірки, але і любовного багатокутника, з якого не так просто вибратися. Фільм Дев’ять ярдів онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Дев’ять ярдів (2000) онлайн українською


загрузка...