День виборів 2

День виборів 2 онлайн українською дивитися/скачати постер

День виборів 2

Назва: День виборів 2 / День выборов 2
Рік: 2016
Жанр: Комедія
Режисер: Олександр Баршак
Актори: Леонід Барац, Ростислав Хаїт, Олександр Демидов
Тривалість: 01:44:00

Короткий опис: «День виборів 2» – це продовження комедійної історії про пригоди губернатора одного з регіонів Середнього Поволжя Ігоря Цапліна і його кмітливої піар-команди.

За сюжетом Ігор Цаплін вже втретє збирається зайняти уже зігрітий пост губернатора області – хоч і втомився він від усіх цих обов’язків, але життя змушує. Його команда, яка успішно розрекламувала свого кандидата під час перших виборів, знову виходить на поле бою, щоб повторити цей подвиг. Звичайно, без пригод і цього разу не обійшлося: у найбільший розпал передвиборчої кампанії Цаплін зникає. Штаб спантеличений: кандидата немає, але вибрати його на пост губернатора все одно потрібно. Чим закінчилася ця гонка, куди пропав Цаплін і чи встигнуть його знайти в призначений термін? Запрошуємо безкоштовно дивитися кіно День виборів 2 онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Історія розповідає про закулісся російської влади і про те, як важко кандидату на пост губернатора обігнати своїх суперників. Сюжет буде нагадувати події першої частини: звичні герої, той же кандидат, та ж мета, той же регіон.

Головним героям знову доведеться підтримати на вибірках Ігоря Цапліна, якому вони допомагали в приквелі. Правда цього разу кандидат пропадає на самому початку роботи, і всі сили спрямовуються не на зміцнення його авторитету серед виборців, а на його пошуки. Це стає причиною безлічі кумедних пригод, які покажуть справжнє обличчя кожного з героїв: хтось буде кататися на мотоциклі з мужнім козаком, а комусь доведеться по-справжньому працювати, щоб виконати замовлення і відшукати чоловіка до початку виборів. Одне відомо напевно – життя знову пошле на друзів-піарників безліч труднощів, але чи зможуть вони впоратися з усіма випробуваннями? Фільм День виборів 2 онлайн дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм День виборів 2 (2016) онлайн дивитися


загрузка...