Ця незручна мить

Ця незручна мить онлайн

Ця незручна мить

Назва: Ця незручна мить / That Awkward Moment
Рік: 2014
Жанр: Мелодрама, Комедія
Режисер: Том Гормікен
Актори: Зак Ефрон, Майлз Теллер, Майкл Б. Джордан та ін.
Тривалість: 01:34:00

Короткий опис: Троє кращих друзів у фільмі, всі холостяки, вирішують прийти на допомогу своєму товаришеві, який страждає від депресії після нещодавнього розриву з коханою. Вони урочисто обіцяють, що заради свого друга постараються якомога довше уникати шлюбних уз. І ось в їхні романтичні стосунки одного разу настає той самий незграбний момент, який вимагає відповісти самому собі на одне непросте питання: «І куди це все йде?». Запрошуємо дивитися Ця незручна мить онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Головні герої комедійної мелодрами – троє нерозлучних друзів. Вони молоді, привабливі, сексуальні й готові до нових знайомств. Хлопці живуть у багатомільйонному Нью-Йорку. У цьому дивовижному місті так багато красивих дівчат, що просто неможливо довго залишатися самотнім. Спокусливі представниці прекрасної статі, як чарівні русалки, заманюють чоловіків у ​​свої тенети і задурманюють їм голови.

До певного моменту в житті головних героїв все так і було: вони весело проводили час, міняли подружок і не замислювалися про завтрашній день. Але одного разу одного з них кинула дівчина, хлопець дійсно любив її, тому після розставання впав у глибоку депресію. Друзі звикли в усьому підтримувати один одного, тому вирішили не залишати товариша і в цей складний момент. Герої укладають негласну угода про те, що жоден з них не стане заводити стосунки з дівчиною, поки дійсно не полюбить її від усього серця. Ну а найголовніше, закохатися повинні всі троє друзів, щоб жоден з них не відчував себе самотнім і нещасним. Ідея непогана, але чи зможуть вони стримати свою обіцянку? Фільм “Ця незручна мить” онлайн українською можна подивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Ця незручна мить (2014) онлайн українською


загрузка...