Чотири Різдва

Чотири Різдва онлайн

Чотири Різдва

Назва: Чотири Різдва / Four Christmases
Рік: 2008
Жанр: Комедія, Мелодрама
Режисер: Сет Ґордон
Актори: Вінс Вон, Різ Візерспун, Роберт Дювалл
Тривалість: 01:29:00

Короткий опис: Закохана пара (Вінс Вон і Різ Візерспун) намагається втекти на Різдво на Фіджі, щоб не зустрічатися з батьками, стосунки з якими залишають бажати кращого. Але туман в аеропорту ламає їхні плани і тепер їм загрожує відразу чотири поганих свята: всі батьки головних героїв розлучені. На глядачів чекає захоплива романтична різдвяна комедія. Запрошуємо дивитися Чотири Різдва онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
«Чотири Різдва» – американська кінокомедія Сета Ґордона. Головні ролі виконав прекрасний акторський дует Вінс Вон і Різ Візерспун. Фільм рекомендується для сімейного перегляду.

Ось уже три роки молода пара Кейт і Бред разом. Вони живуть безтурботно, не обтяжуючи себе сімейними узами. Шлюб для них неприйнятний, оскільки і він, і вона виросли в розведених сім’ях і не з чуток знають про всі недоліки шлюбу. Традиційно сімейні новорічні свята закохана парочка звикла зустрічати по-своєму – ніжитися в теплих краях під сонцем. Однак цього разу через нельотні погодні умов їхня поїздка відмінилася і тепер молодим ніяк не відкрутитися від своїх родичів. Їм доведеться відзначити Різдво в чотирьох місцях. Фільм Чотири Різдва онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Чотири Різдва (2008) онлайн українською


загрузка...