Чому він?

Чому він онлайн

Чому він

Назва: Чому він? / Why Him?
Рік: 2016
Жанр: Комедія
Режисер: Джон Гамбурґ
Актори: Брайан Кренстон, Джеймс Франко
Тривалість: 01:51:00

Короткий опис: Американець середніх років, прямодушний провінціал, вирушає у велике місто, щоб відвідати свою доньку – студентку коледжу. До його неабиякого здивування з’ясовується, що донька не тільки відчуває себе в мегаполісі, як риба в воді, але і зустрічається з хлопцем – багатим, амбітним і нахабним.

Її обранець – справжній мільйонер, який зумів заробити статки на розробці новітніх технологій. Можна було б порадіти тому, що доньці дістався такий бойфренд, але батько відверто ревнує і недолюблює його. Між героями стрічки виникає неприязнь, що загрожує обернутися непримиренним конфліктом. Запрошуємо дивитися Чому він онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Нед Флемінґ – надмірно люблячий дітей батько, разом з родиною відвідує на канікулах свою старшу дочку в Стенфорді, де стикається зі своїм найстрашнішим кошмаром: її доброзичливо налаштованим, але ексцентричним і навіженим хлопцем – мільярдером Кремнієвої долини Лердом. Поведінка коханого доньки викликає у Неда презирство, і між героями розвивається суперництво. Нед остаточно божеволіє, коли усвідомлює, що нічого не розуміє в цьому гламурному світі високих технологій і дізнається, що Лерд збирається зробити його улюбленій доньці пропозицію.

Романтична комедія у черговий раз піднімає питання батьків і дітей у веселому і винахідливому протистоянні номінантів на премію «Оскар» Брайана Кренстона і Джеймса Франко. Фільм Чому він онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Чому він (2016) онлайн українською дивитися


загрузка...