Черговий тато

Черговий тато онлайн українською

Черговий тато

Назва: Черговий тато / Daddy Day Care
Рік: 2003
Жанр: Комедія, Сімейний
Режисер: Стів Карр
Актори: Едді Мерфі, Джефф Ґарлін та ін.
Тривалість: 01:33:00

Короткий опис: Легка, невимушена кінокомедія за участю популярного комедійного актора Едді Мерфі. Фільм рекомендується для сімейного перегляду.

Приятелів Чарлі і Філа, менеджерів по рекламі, у результаті кризи звільняють з роботи. Їхні сім’ї терплять фінансові збитки – немає коштів навіть, щоб оплатити дитячий садок. Незабаром друзям в голову приходить авантюрна ідея – відкрити дитсадок на дому. І діти під наглядом, і є можливість заробити не виходячи з дому. Запрошуємо дивитися Черговий тато онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Життя головного героя комедійного фільму – Чарлі йшло розмірено і сплановано, завдяки турботі люблячої дружини Кім. Подружжя працюють, живуть в хорошому будинку і віддають улюбленого малюка Бена в престижний дитячий садок. Але одного дня Чарлі звільняють з роботи, а оплачувати дорогий садок більше немає можливості. Не маючи роботи, але маючи купу часу, Чарлі змушений наглядати за сином, поки дружина перебуває на роботі.

Однак у своєму горі Чарлі не самотній: разом з ним звільнили його колегу і приятеля Філа, який точно так само доглядає за своїм сином Максом. Тепер на друзів чекає всі переваги догляду за непосидючими дітьми. Але через деякий час, переживши шок виховного процесу, Чарлі і Філ вирішують відкрити свій дитячий садок. Фільм Черговий тато онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Черговий тато 1 (2003) онлайн українською


загрузка...